Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisilésért jutalom? Vajon jól...

Pisilésért jutalom? Vajon jól döntöttem?

Figyelt kérdés
2,5 éves lányom most kezd szobatisztává válni. A matricás jutalmat próbáljuk éppen. Ha pisil ragaszthat egyet a bilire.Ma bement a bugyiba,viszont magától ment bilizni. De nem adtam neki matricát mert az eleje bement. Most meg lelkiismeret furdalásom van.
2011. aug. 15. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok a jutalmazás híve,enélkül is szobatiszta lett,de ha elkezdted,furán nézne ki ha abbahagyod.
2011. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is jutalomért ment.Nem látok semmi rosszat benne.Ha ment magától megérdemli.Az még nem baj ha kicsit mellé megy.De motiválni meg kell.
2011. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. :) köszi
2011. aug. 15. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk is van jutalom, nincs ebben semmi rossz, ez csak motiváció.
2011. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
de hogy szoktatjátok le a jutalomról?mi lesz a bölcsiben ahol nincs jutalom?
2011. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Nallunk is van jutalom pedig bolcsis a kisfiam. Mi vettunk neki egy matrica albumot es o valasztott hozza autos, repulos es buszos matrica csomagokat. Ezt viszi a bolcsibe is. Mindig mutatja, hogy miket ragasztottak bele a bolcsis nenivel. Sosem volt ebbol gond, eleg jol allnak hozza a bolcsibe. De lattam mar ennel cifrabbat is a bolcsibe. Egy kislany pl. gyongyot fuz. Minden bilizesnel fuz egy gyongyszemet egy madzagra. Ilyen nagyobb szines allat meg viragformas gyongyokrol van szo. Mar van vagy 3 kisebb lanca amiket hordoz magaval, most fuzik a negyediket.:)))
2011. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb gyerek, amikor szobatisztává válik, akkor válik éppen éretté a szobatisztaságra. Ez nemcsak akaratlagos dolog, hanem rajta kívül álló tényezőkön, idegrendszeri adottságokon is nagy mértékben múlik. Én ezért nem jutalmaznék. Van a dologban egy természetes jutalom, mégpedig az a kellemes érzés, hogy száraz marad a bugyi. Nem is beszélve Anya öröméről.
2011. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7,09 vagyok

Csak az elején kapott meglepetést, már nem. Nem is hiányzik neki. Már nem jut eszébe, egyszerűen elmegy vécére és kész.

2011. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

13.22-esnek

érett Ő rá, csak a játék miatt nem megy el. De ha a pisi is játék,talán nem lesz akkora kihívás otthagyni a játszást. :)

2011. aug. 16. 14:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Ráfog jönni, hogy ha megtesz bizonyos dolgokat akkor jutalmat fog kapni az életben. Nőni fog az önbizalma is. Ennél rosszabb szokása ne legyen.
2014. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!