Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nania Beline Sp (9-36 kg)...

Nania Beline Sp (9-36 kg) gyerekulest hasznal itt valaki? Mondanatok rola velemenyt?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom!
2011. aug. 16. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vennék,töréstesztje csak elégséges.
2011. aug. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, de engem az erdekelne, mennyire parnazott az ulese, hattamlaja, ezert is irtam a kerdesbe, hogy azok velemenye erdekelne, akik ilyet hasznalnak.
2011. aug. 16. 07:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem használunk, mert nem vettünk.

Viszont, amikor ülést kerestünk, a Brendonban megnéztük ezt is. Ránézésre és tapintásra sem volt jó anyaga már eleve. Azért megnyomkodtam picit és nem tetszett. Merev, rideg, kényelmetlen egy borzalmas huzattal.

Inkább ne!

2011. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mi is letettunk rola, nem rendeljuk meg, inkabb valami mast keresunk. Hasonlo Nania-t talaltunk egy boltban, de annak sem tetszett a tapintasa, nagyon vekonyan parnazott.
2011. aug. 17. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!