Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teletubbies-ról szeretnék...

Teletubbies-ról szeretnék véleményeket?! 2 és fél évesem más mesét nem is néz csak ezt szereti

Figyelt kérdés
2 és fél évesem más mesét nem is néz csak ezt szereti, hiába mutatok neki másikat, csak ez a jó!
2011. aug. 16. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem speciel minden bajom van tőlük. Ha érdemben tudnék ellene mit tenni, nem is engedném, hogy nézze. Dehát nálunk is ez az a mese, ami leköti, amit szeret. Tudom, hogy én vagyok a felnőtt és ha nem engedem, akkor nem nézné, és egyébként is, miért néz egy 2,5 éves tv-t, de eltiltani azért nem akarom tőle.
2011. aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is pont igy vagyok vele!:-) Nem nézi állandóan tv-t, de ha mégis, mesét szeretne nézni...csak ezt kéri...
2011. aug. 16. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az én gyerekem is ezt nézi,rettenetesen unom már! De ö nagyon szereti. Volt szerencsém a turiban találni 2 Teletubbie-s pólót meg pizsit hát azóta alig tudom "lerobbantani" róla!
2011. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőméknél ugyanez volt. Egy alkalommal viszont mikor bekapcsolta a kisfiú a mesét, iszonyat hangerővel szólalt meg - véletlenül úgy maradt a tévé. Utána már nem akarta azt nézni, mert azt mondta, az nagyon hangos, bántja a fülét. :) Így szépen leszokott a teletubbies-ról, most már más mesék is léteznek neki: Nouky, Bogyó és Babóca, Thomas (újabb verzió, amiben nem csak egy mesélő van, hanem rendesen szinkronos), Micimackó, stb.
2011. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Azért szereti, mert nagyon hozzáértő pszichológusok dolgoztak rajta, hogy lekösse és TV elé szoktassa a legkisebbeket. Nagy fejű babaarcok, végtelenül egyszerű történések, sok ismétlés... Ettől persze még egyáltalán nem tesz jót a gyerekeknek, sokkal hasznosabb volna, ha TV nézés helyett négykézláb mászkálnának, rakosgatnának, a valódi világból szereznének tapasztalatokat.

Szóval legjobban tenné, ha ezt se nézné. Ne próbáld más filmekre rászoktatni, mert feleslegesen növelnéd vele a TV előtt töltött idejét. Semmit sem veszít, sőt nyer, ha később, vagy soha se kap rá a TV nézésre.

2011. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem normális hogy ebben a korban még egy kedvence van, később majd rászokik más mesékre is. Az én lányom is csak egy mesét hajlandó megnézni, de szerencsére az értelmesebb mint a teletubbies. Sok mondóka, ének is van benne, ezért nem is bánom, bár az elején engem is idegesített. Az unokatestvére viszont csak azt az agymosós pingvines mesét nézi (jimjam-en megy) és 3,5 évesen nem beszél semmit, csak ugyanolyan pingvin hangon kommunikál.
2011. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is imádta. Szerintem ez a mese kicsi gyerekeknek való. Bár felnőtt ként kicsit bugyuta. Kár hogy csak 4 része van.
2011. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!