Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek elvihetem 4 éves...

Szerintetek elvihetem 4 éves unokaöcsémet a Verdák2-re? Nem túl kicsi még hozzá?

Figyelt kérdés

Pontosan november végén lesz 4 éves, de nagyon szereti a Verdákat. Most megy moziban a Verdák 3D-ben, és gondoltam ez lenne a névnapi ajándéka tőlem. De mielőtt a nővéremtől elkérem gondoltam megkérdezem, -szerintetek nem túl kicsi-e még az ilyesmihez? Moziban már volt egyszer, akkor a Micimackót nézték és állítólag tetszett neki, de az nem 3D-s volt.

Mi a véleményetek?

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 17. 21:20
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a 3D fölösleges,azt még nem tudja értékelni annyira 4 évesen.Nekem 3 éves a tesóm,de neki is nagyon tetszenek a mesefilmek,moziban is vt már,és hangja se volt,annyira lekötötte a mese.Szóval szerintem jó kis ajándék lenne :D
2011. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém 6 évesen volt 3D-n először. nagyon élvezte, de furcsa volt neki. üljetek a bejárathoz közel és ha nem bírja, vidd ki.
2011. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azok a szemüvegek amiket adnak túl nagyok egy 4 éves fejére. Csak azzal lenne elfoglalva,hogy rendesen álljon,és nem a mesével.
2011. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most csak 3D-ben van, és nem tudom mikor lesz csak normál filmben. addigra viszont már régen elmúlik a névnapja :(
2011. aug. 17. 22:09
 5/6 Alinaaa ***** válasza:
Az én 4 éves fiam imádja a verdákat, de a 2. nem érdekelte-otthon dvd-n. és engem sem kötött le, pedig én is szeretem a meséket.De ha úgy gondolod a bejárathoz közel ülés jó tipp:)
2011. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. 3D-sre semmiképp

2. a 2. része kémmese, teli erőszakkal - kocsikínzás, kocsik megölése (robbantás, ilyesmi) - és nekem eléggé uncsi volt, pedifg az első tetszett.

3. Nem Villám a főszereplő, hanem az a szerencsétlen Matuka.


Én a 4 évesemet biztos nem vinném el rá (ha lenne gyermekem)


22L

2011. aug. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!