Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyes után el tudok menni...

Gyes után el tudok menni munkanélkülire?

Figyelt kérdés
Kb. 2006-ig volt 4 éves munkaviszonyom ami után munkanélkülire mentem. Maximális összeget kaptam maximális időszakra. 2007-ben terhes lettem, és kaptam szociális segélyt egészen a babám születéséig. Jelenleg Gyesen vagyok a babámmal, de novemberben lejár, és pont akkor kezdjük az ovit, tehát még mindig nem fogok tudni elmenni dolgozni, igy az első pár hónapban amég nem találok munkát nagy kiesés lenne nekem a gyes megszünése. Jár igy nekem a gyes után munkanélküli? Vagy bármiféle állami segítség erre az időszakra?
2011. aug. 18. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
regisztrálhatsz, de nem kapsz semmit
2011. aug. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ellátás nem jár. 1 év regisztrált munkanélküliség után kérhetsz BPJ-t az önkormányzattól
2011. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!