Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha tejre érzékeny lenne a...

Ha tejre érzékeny lenne a lányom, akkor lehetne tünet a nagyon világos, híg széklet? Nem megy a hasa, csak ha éppen kell neki, akkor ilyen a széklete. Mi más oka lehet még a világos folyós székletnek?

Figyelt kérdés

Mostanában tejből készült dolgokat szokott/szoktunk enni,illetve szörpös vizet szokott/szoktunk inni.


Tudom,hogy itt nem orvosok vannak!

Kérek Mindenkit,hanyagolja a kioktatást!


Előre is köszönöm!!


2011. aug. 18. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen...

A kisfiam 2 éves múlt és tejérzékeny, sokadik tejmentes hónap után sokadik tejterhelésen vagyunk túl. Eddig ekcéma, erős hasfájós hasmenés normál színnel. Most örültem, mert se kiütés, sem hasmenés, csak lazább széklet. Visszavittem nagy mosolyogva a gazstros dokinéninkhez, aki letörte a szarvam, mert a halványsárga laza (neki ilyen volt) széklet még mindig a tejérzékenységet jeli. Nálunk elvileg ez ilyen utolsó próbálkozása a szervezetének, 6 hónap szigorú tejmentes étrend, és utána terhelés megint... Remélem kinövi.

2011. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!


Mielőbbi tejérzékenység kinövést a fiadnak!!!

2011. aug. 18. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2011. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!