Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A leesés gátlo milyen magas...

A leesés gátlo milyen magas az ágy szélétöl felfelé?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
12 cm.
2011. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csaaaaaak?:) én azt hittem nagyobb. akkor még egy másfél évest ne tegyek nagy ágyba ezzel? leesik éjjel, átfordul rajta.. mennyi idös gyereknél biztonságos ez már?
2011. aug. 20. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem teheted leesésgátlósba már. Egyébként a fiam 17 hónaposan került felnőtt ágyba, leesésgátló nélkül. Tettem pár párnákat a földre az elején, de enem esett le, így egy idő után azt se. Most 4 éves, és még mindig nem esett le (pedig igazi kis sajtkukac). :D
2011. aug. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*tettem pár párnát

Bocsi. :D

2011. aug. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most még csak 13 honapos, nem tud egyedül menni, se felmászni vagy lejönni a nagy ágyrol, de kb 18 honapos korában gondoltam átpakolni a szobáját. na addig még kiderül, de addig nem érdemes mig egyedül nem tud lemászni az ágyrol ugye?
2011. aug. 21. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg felesleges lenne most átköltöztetni. Ráér 18 hónapos kora körül. Az enyém is csak azért került rendes ágyba 17 hónaposan, mert jött a kistesó, és ő kapta meg a rácsos ágyat. Lehet, hogy amúgy csak 2 évesen került volna nagyágyba. Szóval ráér szerintem. :)
2011. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!