Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jó folteltávolító?

Melyik a jó folteltávolító?

Figyelt kérdés

Már egy csomó mindent használtam,de egyszerűen nem szedi ki a foltot a fehér bodykból és a fehér pólókból.

Vanis szappan,vanis folyékony folteltávolító,ariel professional folteltávolító...és még sorolhatnám.

Most a draft folyékony mosógélt használom de minden folt benne marad a ruhába.

Mit ajánlanátok ami tényleg kiszedi a foltokat.


2011. aug. 22. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

én vettem egy tubus RENA típusút, csak az a baj, hogy a kifejlesztője maga árulja, a munkahelyünkre jött, ott tudtam venni. hihetetlen, de mindent kivesz a ruhákból

kb 3000 Ft (szerintem sok évig elegendő)

keress rá neten biztos lehet tőle rendelni is

2011. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megtaláltam, ez az :D

[link]


nekem semmi más nem működött eddig :D

2011. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a csak fehér ruháknál a Domestost használom. Egy-egy pötty a foltra, vagy beáztatom fél kupaknyi Domestos+langyos vízbe, aztán alaposan kiöblítem, utána átmosom. Csak vigyázni kell, hogy színes ruhára ne csöppenjen, mert kiveszi a színét rögtön.Napon szárítva meg főleg hatásos szerintem ez a módszer.
2011. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én arielt mosóport használok 60 fokon .Minden kijön .A barack folt ra vagy teszek egy csep domesztoszt vagy nem zavar a pötty mert negyedikre azt is eltünteti az ariel.

Utána frosh sensitivvel és extra öblítővel öblítek és nem lesz pöttyös a baba.

2011. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fehér ruháknál én Domestos fehérítőt használok. HA az nem veszi ki, akkor semmi! Nekem a színesekkel van a bajom, ha a venish sem veszi ki.
2011. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most a klasszikus ősrégi mosószappant használom, nagyanyám padlásáról, ez most nagyon bejön, plusz tűző napra kiteszem száradni, így szinte teljesen eltűnik mindenféle folt.
2011. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!