Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kell használni az oxi...

Hogy kell használni az oxi action folteltávolító port? Mert amit adtak a kórházi csomagban mintát, azon nincs rajta.

Figyelt kérdés
Eddig még sosem használtam, de most elkezdtünk almát enni, és az alma nem jött ki a ruhákból sima mosással. A mosóporhoz kell hozzáönteni? Vagy csak úgy hatásos, ha a foltra teszem?
2009. aug. 11. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én előre beáztatom vele a ruhát, kis mosószer, rá a foltra a por, hogy befedje, állni hagyom. DE nem túl hatékony.... Jobb a fehér Domestos pl., nekem az vált be. Ha a mosógépbe rakod simán, nem ér semmit.
2009. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 11. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a mosószer mellé öntöm,és nagyon jó!!!
2009. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kipróbálom így, talán hatásos lesz, de az tuti, hogy időtakarékos:)
2009. aug. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!