Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes Anyukák - mennyire...

Kisgyerekes Anyukák - mennyire van rend a szekrényekben nálatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban a (gyerek-, és saját) ruhás szekrényekre gondolok - mennyire bírtok benne rendet tartani? Mindig szépen precízen csoportosítva, összehajtva, stb. vannak benne a ruhák? Én néha kellemetlenül érzem magam, mert néha csak arra van időm, éppen valahogy összehajtsam őket (nem úgy, mint a boltokban..:), és betegyem a szekrénybe őket.

De kb a saját szekrényem a legrosszabb, mert ugye mindig sietek az öltözéssel..:)


Ti hogy vagytok vele?


2011. aug. 22. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint Te:-)

Néha szinte kidől a ruha a szekrényből.

12 órázom a melohelyemen,itthon két kicsi:o)))

2011. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ott van rumli, ahol eléri a gyerek és kinyitogatja, kipakolja. Oda nem mindig van idegrendszerem szépen visszapakolni. De a többi rendben van.
2011. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi szekrényünkben is gáz a helyzet :S

majd a következő életemben rendet rakok...

2011. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó,hogy feltetted ezt a kérdést!! Már nem is érzem magam annyira különcnek! Az én szekrényemben is majd kidől a ruha! Aztán a gyerekeké is válságos, de ott még tartható a káosz, a férjemében meg olyan rend van,hogy öröm benézni.Nem tudom hogy csinálja!
2011. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az enyémből is ki szokott dőlni. Kb. kéthetente kipakolok, összehajtogatok újra és visszapakolok mindent. Kicsi a szekrény, bele sem fér a cucc, ha nincs rendesen összehajtva.
2011. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

En nagy ritkan erot veszek es mindent gyonyoruen osszehajtogatok, orom ranezni kb. 1-2 hetig. Aztan ugyan az van mint nallad. :))

Szinten egy reggel 9-tol delutan 5-ig es utanna este 8-tol meg ejjel 12 oraig dolgoz anyuka. :( Ket melohely meg egy 18 honapos gyerek mellett ennyire futja. :(

2011. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én megoldottam: minden akasztón van, csak a nagyobb pulcsikat hajtogatom:-)))) Így mindig rend van.

A gyerek ruháival meg elbírok:-)

2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem akasztón, vállfán.
2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Detto.plusz nalunk a jarokaban is nagyreszt ruhak vannak ami mar nem fer sehova.igazsag az hogy selejtezni kene de ki a francnak van erre is ideje:-)
2011. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor én vagyok a különc:)

nálunk elviselhető állapotok vannak, igaz volt már szebb is...

de külön vannak bodyk, pulcsik, pólók, rövid- és hosszúnadrágok stb., és a szekrényajtó, ahogy az összes többi is, gyerekzárral lecsukva. az én ruháim is rendben vannak, a gond csak az, hogy még nem jutottunk el oda, hogy vegyünk a gyereknek ruhásszekrényt, így kissé szűkös a hely, de megbirkózunk vele. szabad préda kipakolásra a fehérneműs fiók, ezért nálunk gyakran előfordul, hogy bugyik, melltartók hevernek szanaszét, de előbb-utóbb a gyerek vissza is pakolja:)

2011. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!