Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet, hogy barátnőm 22...

Mitől lehet, hogy barátnőm 22 hós kisfia fél a rovaroktól? Minden ami zümmög zavarja és sírva szalad el előlük.

Figyelt kérdés
Mindegy hogy légy vagy darázs vagy dongó vagy akármi, ő fél tőlük. Nem volt rossz élménye... Mitől lehet? Mit lehet ellene tenni?
2009. ápr. 16. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen félelem kondicionálható. Lehet, hogy kisebb korában látott valakit a családból, aki megijedt egy zümmögő valamitől.

Egy alkalom is elég.

2009. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is fél a rovaroktól pedig már 4 éves! Nem sír tőlük, csak ha rászáll egy! Szerintem tök normális, majd kinövi! Picinek én is ilyen voltam, még a fűre sem mertem rálépni, de túljutottam rajta.
2009. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 27 éves vagyok és mégis félek,még egy mezei poloskátol is.
2009. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4 éves és kiskorától retteg tőlük.

Volt olyan időszak,hogy haza kellett jönnünk a lakásba,mert félt kint lenni!

Imád meséket nézni,dvdzni eddig még nem volt olyan,amit ne nézett volna meg!

Erre jött az "Egy bogár élete".

Napokig a Tv elé se ült le,mert "ezek mindenütt ott vannak"!

Remélem kinövi.

2009. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!