Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Németországban élő anyukákat...

Németországban élő anyukákat keresek? Vannak itt olyanok?

Figyelt kérdés

Olyan németországi anyukákat keresek, akik tudnának nekem segíteni.

Férjemmel és 2 éves kisfiúnkkal szeretnénk kiköltözni, és ha lehet valakivel felvenni a kapcsolatot, aki tudna ebben segíteni.


2011. aug. 24. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én kint élek már 2 éve, de még nem vagyok anyuka majd csak februártól;) most 14 hetes vagyok. Nemtudom mégis milyen segítségre gondolsz?<ha leírnád pontosabban jó lenne:)!
2011. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is kint elek. Hova szeretnétek koltozni? Szivesen segitek,ha tudok,s tudom,hogy miben:) Öt eve elek itt, kisfiam kilenc honapos.
2011. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem az elso valaszadot, hogy hol elsz?:) masodik voltam
2011. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,én is itt vagyok!Két és fél éves a kisfiam :)

Mik a terveitek?

2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem válasz,csak megfogott a kérdés:-)milyen kár,hogy amikor én éltem kint akkor nem volt internet,és nem tudtam elérni és megbezsélni senkivel a gondjaimat...pedig nem is volt olyan rég...90-be mentem ki majd 97-be jöttünk haza.2 gyereket szültem kint,és imádtam kint élni.(Mannheim)
2011. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

sziasztok!Köszönöm, hogy válaszoltatok, Privátot tudnátok nekem írni, hogy ott leírhassam mikre vagyok kíváncsi???

köszi előre is.:)

2011. aug. 26. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
a máodiknak;) Szia én Berlinben élek és te?
2011. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!