Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A joghurtot a hűtőből adod a...

A joghurtot a hűtőből adod a gyereknek vagy kiveszed hamarabb és megvárod, míg megmelegszik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a hűtőből...elég fura íze lenne melegen, meg annyira nem is tesz jót neki, ha ilyen melegben kint áll.

Annyira azért nem hideg az, nem a fagyasztóban van...

2011. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hűtőböl egyből, soha nem volt baja tőle. 15 hós
2011. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
csak mert rendszerint innivalót sem ad nekik az ember a hűtőből...
2011. aug. 26. 16:48
 4/15 anonim ***** válasza:
hűtőből
2011. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

de az innivaló más, az sokkal jobban le tud hűlni mint a joghurt.

Meg gondolj bele, a joghurtot azért picit tartja a szájában mire lenyeli, ez pont elég, hogy felmelegedjen, az innivaló meg egyből a torkára megy.

2011. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány fokra van állítva a hűtő. Ha nem túl hidegre, akkor nem lesz semmi probléma :)
2011. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az innialó is pont annyira hűl le a hűtőben, mint a joghurt vagy bármi más. Pont annyi fokos, amennyi a hűtőben lévő levegő. Bár az igaz, hogy a joghurtot lassabban fogyasztjuk. Én eddig hagytam felmelegedni, ma odaadtam hűtőhidegen. Nem hiszem, hogy baj lenne belőle, de elgondolkodtam, más vajon hogy csinálja.
2011. aug. 26. 16:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Telen kivettem elotte kb fel oraval, de nyaron nem, egyenesen a hutobol adom. Meg sosem lett tole piros a torka.
2011. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Első babámnál mindig vártam kb 10 percet, hogy ne olyan hideg legyen.

Most a másodiknál már ez nem is jutott eszembe, mindig hűtőhidegen kapja, de nincs semmi baja.

2011. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A joghurtot hűtőből adom, de az ivójoghurtot vagy kiveszem előbb, vagy bedobom 5 mp-re a mikróba.
2011. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!