Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fejfájás hányással kisgyerekné...

Fejfájás hányással kisgyereknél? Tegnap Balatonoztunk.

Figyelt kérdés
Tegnap 4 órakor lementünk fürödni. Semmi gond nem volt vele. MA reggel kicsit taknyosan kelt, fújja az orrát, fáj a feje és hányt is. Keserű volt neki és sárgás a színe. Mitől lehet ez?
2011. aug. 27. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Napszúrás?
2011. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orrfújás miatt lehetne valami vírusfertőzésre gondolni, de szerintem inkább egy kis napszúrás. Tartsd benn a házban, gyakran igyon, lehetőleg pihenjen, 1-2 nap alatt túl lesz rajta. Ha vírus, akkor 3 nap és valószínűleg be is lázasodik. Ebben az esetben is rengeteg folyadék és pihenés. Jobbulást!
2011. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy írtatok!


Megijedtem, mert nem volt még így soha. Nem volt hideg a víz, meleg volt, viszont fújt a szél. Már bánom, hogy elmentünk. De annyira szeretik.

Azóta is fáj a feje, adtam fájdalomcsillapítót neki, még mielőtt írtam, de rá nem sokra már hányt is. Láza nincsen. Az orra eldugult, és zöldes-sárgás a váladék, amit kifúj. Remélem nem üregi gyulladás. Az volt már neki. Ha így lesz délután is, lehet kihívom az ügyeletet, legalább ránéznek. Legfeljebb letolnak egy kicsit.. Nem bánom azt sem.

2011. aug. 27. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:

A sárgás-zöldes orrváladék már bakteriális felülfertőződésre utalhat.

Hogy van most?

2011. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fejfájás-hányás inkább napszúrás, de az orrfolyás meg inkább vírus. legyen ügyelet, és írd meg, hogy hogy vagytok, jobbulást:)
2011. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Délután már sokkal jobban volt. Jókedvű volt, evett is. Ivás megy, azzal nincs gond sosem. De délután hőemelkedése volt, hol kevesebb, hol több. Este adtam neki egy fél fájdalomcsillapítót. Nyugodtan aludt, s most jól van. Az orra sem vészes már. Nem értem én ezt. De örülök nagyon, hogy legyőzi a szervezete! Holnap azért megmutatom a dokinak, bár sokat nem konyít a dolgokhoz.. Mert most kapja majd a 6 éves oltást. Nagyon köszönöm nektek a válaszokat! :)
2011. aug. 28. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!