Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulaműtét előtti dormicum...

Mandulaműtét előtti dormicum tabletta más kisgyereknél (4 éves) is váltott ki extrém agressziót?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 20:00
 1/1 Henriett22 válasza:

Szia!

Sajnos nekem elég rossz tapasztalatom volt.Mert mikor a másfél éves kisfiam kiesett a kiságyból kórházba kerültünk, ahol CT vizsgálatot csináltak. kapott 3 dormicumot vénásan és sajnos nem, hogy elaludt tőle, hanem agresszív lett. Később kiderült, hogy hiperaktív és autista ezért nem hatott rá az altató. Én most kicsit tanácstalan vagyok, mert meg kellene őt műteni és itt ahol mi lakunk nem vállalja az altató orvos, így pestre kell mennünk.

2012. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!