Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden szülinapot vendégekkel...

Minden szülinapot vendégekkel ünnepeltek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Végülis igen. Azon a napon megtartjuk itthon 3asban, utána hétvégén pedig a család köszönti fel.
2011. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul mindet duplán. Egyet családi körben, egyet pedig a barátokkal.
2011. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen.mindkét nagyszülő ott van és az uncsitesók is.
2011. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk érdekesen zajlik a szülinap,de ezt sajnos a nagyszülők nagyon passzív hozzáállása tette ilyenné. Az első szülinap a rendje módja szerint zajlott,nagyszülőkkel,nagynénikkel,nagybácsikkal. Az utána lévők olyanok most már,hogy itthon mi kis családdal,aztán egy nap beugranak az anyósomék,felköszönti,ajándék,puszi,aztán el is mennek. Egyébként nagyon jó a viszonyunk,szeretem is őket,de nálunk nagyon keveset vannak. Talán jobb is így,nem kell egész álló nap a konyhába lennem.
2011. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi nem vagyunk nagy ünneplősök, nem szeretjük.

1. és 2. szülinap is úgy telt, hogy a szülinapon hármasban voltunk (apa, anya, lányunk).

Hétvége egyik délutánján egyik nagyszülő páros, hétvége másik délutánján másik nagyszülő páros.

Hétköznap még keresztszülők.

Most majd a 3. szülinapján meg fogunk hívni néhány kis barátját a játszótérről + anyukákat, de így sem leszünk sokan. És ezt is azért, mert nyáron ők is meghívták a lányomat, illik visszahívni őket.

Nagy családi és baráti banzáj nálunk sosincs.

2011. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi sem vagyunk nagy unnepelgetösök. (Karácsonykor is csak a gyerek miatt van karácsonyfánk, elötte nem volt.)

Az elsö szulinapon itt volt az összes rokon. A második és harmadik szulinapot már csak hárman, ill. ketten unnepdltuk. Apjának kulföldre kellett utaznia. A nagyszulök kulön-kulön jöttek, ahogy idejuk volt (anyosék rengeteget meloznak és kissé messze is laknak). Az unokatesok, és a keresztanya pedig europa szerte vannak.

2011. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen. aznap hármasban ünnepeljük.

vasárnap meg jön a család, egyszerre mindenki, a dédszülők, nagyszülők, keresztszülők, nagybácsik, nagynénik, még az én nagynénémék és családjuk is jön :D olyan 20-25en szoktunk lenni, finomakat főzök, mindenki jókat beszélget, a kávékor meg hozzuk a torát és csoportos köszöntés jön :D

én nagyon szeretem ezeket a napokat, amikor alkalmunk van megismételjük szülinapok nélkül is :)

2011. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi úgy ünnepelünk, hogy jönnek anyósomék, a férjem testvére felesége és gyerekei, jön anyukám , jön a 2 tesóm, a tesóm férje , a másik tesóm felesége és tesóim összesen 5 gyereke. Jön a legjobb barátnőm is , a párjával és a kislányával. + mi öten, a két lányom és a fiam. (16 éves, 2 éves, és a 10 hónapos).

Így 24-en vagyunk ünnepenként. ( CSAK szülinapokon, névnapoknál csak átjönnek külön-külön)

Jövőre már 26-an leszünk, mert én és a barátnőm babát várunk. :-)

31.N

2011. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!