Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vendegekkel vagy anelkul jobb...

Vendegekkel vagy anelkul jobb a korhazban az elso napokban szules utan?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nélkülük. Az apa és a nagyszülők persze lássák a dedet, de az, h' minden nap több látogatóhoz kelljen kivonulni, szerintem borzasztó. Amikor végre nyugodtan nekiállsz szoptatni, vagy fejni, vagy szundítani pár percet, akkor jönnek. Mi egyébként sokáig voltunk bent (12 napig), de a férjemen kívül senkit nem óhajtottam látni. Később kiderült, h' a munkahelyemen korábban volt egy olyan szokás, h' az egész osztály bevonul a kórházba a frissen szült kolléganőkhöz. Szerencsére a főnököm előtte telefonon megkérdezte, h' akarom-e egyáltalán. Azt hiszem hülyét kaptam volna, ha a kollégák előtt neglizsében kell mutatkoznom a szülés utáni napokban. De volt olyan szobatársam is, akihez mindig csapatostul jöttek, ő meg azt élvezte. Szóval ez attól függ, h' egyébként hogy bírod a gyűrődést.
2009. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én az ellenkezőjét mondom.Nem volt rövid szülésem, tehát nem voltam kipihenve egyáltalán.Mégis rengeteg látogatóm/látogatónk volt szülés után a kórházban.Nem is volt baj, nem bántam sőőt tök jól esett.Mert én a szülés utáni 6 hetet szigorúan betartottam csak a szűk család jött látogatni.Viszont ha a barátok nem jöttek volna be a kórházba akkor a 6 hét alatt rengeteg telefont kaptunk volna hogy mikor láthatják már a babát.

Nekem ez igy alakult, ill. direkt igy alakitottuk és ha lesz 2. baba nála is hasonló lesz:)

2009. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én olyan kórházban szültem ahol be se jöhet senki, neked kell kimenni. sokan szidják ezt a rendszert, de szerintem nagyon jó.. én örültem, hogy nem átjáróház a szoba. az első két napon ráadásul még szobatársam se volt. nekem kellett az egyedüllét :)
2009. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia én Győrben szültem,ott delőtt 10-11ig és délután 2-5ig van látogatás.én éjjel vajúdtam hajnali 6után szültem,semmit nem aludtam,de nagyon jól esett,hogy a barátnőm 2kor már bejött és megdícsért,milyen jól nézet ki :-),aztán jöttek az anyuék....és rosszabb volt egyedül,mert akkor elszontyolodtam,és a sírás kerülgetett.sokat köszönhetek a szobatársamnak is,és az ő látogatóinak.

tehát ha szereted a nyüzsit,akkor fogadj vendégeket,a kicsikéd úgyis csak szopizni kel fül :-)

2009. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm volt szegénykém olyan,hogy mindig mentünk hozzá.Sztem nálunk természetes volt,mert 18 éves volt és érettségi közben,rohantuk hozzá:)Szerencsére mi be is mehettünk szobába(hehe volt protekciónk:P),de nagyon kivolt szegény,úgyhogy 5 percet ha voltunk:)Szerintem jó is meg nem is ha sokan vannak.Azért ha rögtön rohannak be,jajj engem tuti idegesítene,de utána meg jó mutogatni,hogy néz már milyen szép kis kölök:D
2009. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát erről is biztosan megoszlanak a vélemények és szerintem ez nagyban függ attól,hogy milyen rendszer van a kórházban.Mi négyen voltunk egy szobában és nem jöhettek be hozzánk látogatók,elég hülyén adta volna ki magát,ha ott jöttek-mentek volna,miközben szoptatunk.Viszont a gyereket meg csak lopva tolhattuk ki a folyosóra,mert azért meg ránk szóltak és hát lássuk be,néha tényleg huzat volt a folyosón.Én éjjel szültem és alig vártam az Anyut hogy megmutathassam neki a babát,reggel be is jött,de akkor ért a meglepetés(amit fekve nem éreztem),hogy olyan gyenge voltam hogy nem tudtam kivinni a babókát.És miután felerősödtem,akkor is rossz volt kimászkálni,eléggé fájt a gátseb,kint pedig sem állni,sem ülni nem volt jó,ennek ellenére mégis örültem mindenkinek,csak egy kicsit terhes volt.Hozzám nem csak a közeli barátok jöttek.Te tudod,mit szeretnél,én mégis azt mondom,hogy gondold át,nem maradnak le semmiről,ott pedig Te vagy alegfontosabb és a baba,neki is nyugi kell:-)
2009. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várd ki hogy milyen lesz utána, és a párod tudja irányítani az eseményeket. Vagy Te is ha van erőd, ha nem szeretnéd hogy jöjjenek, nyugodtan mondd meg!

Van aki rohangál egy órával szülés után, de ha rosszabb a gátvarrat vagy császár volt, akkor kínszevedés kimászkálni a látogatókhoz.

2009. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!