Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fog tudni enni a gyerekem az...

Fog tudni enni a gyerekem az oviban?

Figyelt kérdés

Itthon mi nagyon ritkán eszünk levest, olyankor én etetem a gyermekemet. Sokszor amúgy is etetem, mert kéri. Ha nem etetem, akkor nagyon lassan eszik.

Tud egyedül enni, tehát nem béna, de azért fognak neki segíteni az óvónénik?

Az oviban gyorsabban fog enni, mint itthon?

Vagy a sok gyerek és más környezet hatására minden rendben lesz, és ne is parázzak ezen?

Köszönöm a válaszokat.


2011. aug. 29. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj ezen. A közösség sok mindenre rászoktatja majd. :) Erre is.
2011. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük túl sokat nem segít neki az óvónő!:)

A többitől majd látja és csinálni fogja. Ha belegondolsz egy ovisnak pont ott van az ideje,hogy önállóan egyen!

2011. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tényleg, igazad van, valóban jobb, ha nem segít az óvónéni :)

Köszi a válaszokat, megnyugodtam!

2011. aug. 29. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig sokszor megetetem a 3 évesemet, mert akkor jól meg tudom tömni. De volt hogy egy nagyon rövid ideig magán helyre járt és olyan szépen evett,mint a kisangyal. A te gyereked is ügyes lesz!
2011. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!