Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak ajánlanátok...

2 éves kisfiúnak ajánlanátok ajándékot születésnapra?

Figyelt kérdés
Nagyon eleven, de pl. a kismotort nem szereti. max.15000-ig gondolozom. az nagyon max. Valami készségfejlesztő esetleg?
2011. aug. 31. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyméretű sokdarabos építőkockával nem lőhetsz mellé sztem.az én lányom 1.5 éves,olyan mint egy kisördög,most kezdi érdekelni az építőkocka,ha leülök vele építeni,leköti.és 4000-5000körül már nagy csomagosat is kapsz.
2011. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A fiam második születésnapjára barkácsasztalt kapott, 9900-ért vettük, imádja, egész nap szerel:)


Ilyen:

[link]

2011. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
őszintén barkács asztalra gondoltam én is... remélem tetszene neki... várok még ötleteket!
2011. aug. 31. 19:42
 4/13 anonim ***** válasza:
dupló, nyomda (ez nalunk slager most, nyomdaz, aztan kiszinezi), vizfestek-szinesceruza-babafilc-babazsirkreta, mesekonyv (szutyejevet ajanlom), WOW autok, barkacskeszlet, etkeszlet (tudom, hogy fiu, de az en fiam szereti, azt kapott 2 eves szulinapjara), ha nem te vagy az anyukaja: egy csomag szívószal :D, szappanbuborekfujo pisztoly, szerintem sok aprosag belefer abba a tizenotezerbe, nagyonsi (barkacskeszlet+etkeszlet osszesen egy ezres volt, ahol mi vettuk)
2011. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 éves mi is ilyet kértünk a szülinapjára :)
2011. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

lassan 2 éves a fiam, van barkácsasztala, a szerszámok alul, jó mélyen, fent meg tányérkák, kanalak, konzervek és főz! képes egy órán keresztül is főzni :D jó, persze ezt látja tőlem, de na :/

fa vonatot nagyon szerei, minden nap összerakjuk a nappali asztalon, középre az építőkockákból építünk város és csinálunk autópályát is a sínek közé :) nagyon élvezi és ezt legalább én is.

ikeában 2000.- volt a vonatpálya ha jól emlékszem.

ezeken kívül még a lendkerekes autókért van oda

2011. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Yarra ***** válasza:

Az én fiamnak is nemrég volt a 2. születésnapja. A nagyitól egy indiánsátrat kapott amit bekuckósítottunk neki és egyszerűen odavan érte, van hogy ott akar aludni. Mi több apróságot vettünk neki, ami bejött neki közülük a gyurma készlet amihez mindenféle nyomogató meg formázó tartozik, sokat játszunk vele.


Ami még nagyon tetszik neki az a kis beszélő porszívó (pl. a Brendon-ban van ilyen), egész nap porszívózna (főleg az igazival). Nem tudom meddig tart majd ez a lelkesedése, kitart-e felnőtt koráig? :)

2011. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kis vonat (a tescoban lehet kapni egész vasúti pályát, fából van, nagyon strapabíró, és lehet bővítményeket is kapni hozzá, órákig elvan vele a fiam)

repülő, hajó, kukás autó, kamion (ebből is van olyan, ami három részes és a külön autókat szállít a kamion, szóval még autókat is kap vele együtt)

építőkockák, puzzle, mesekönyv - főleg a képes, állatos vagy autós.

gyurma, nyomda, rajztábla - krétás

szerszámkészlet, orvosi kistáska, ezek örök darabok : )

2011. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nah, a főzés nálunk is bejönne de csak nem vehetek neki konyhát? :)a legjobb barátnőmnek lánya van és ott imádja a kis konyhát, mosógépet stb. de a barkácsolást is szereti. amúgy mi van ha szakács lesz? csak nem olyan lányos dolog főzés...
2011. szept. 1. 13:05
 10/13 anonim ***** válasza:

itt nagyobb szerepe van még annak, hogy mit lát és nyilván téged sokat lát a konyhában.

mint írtam, nekünk szerszámpadunk van és abból csinált a fiam konyhát :D

azért pár tányért meg evőeszközt vehetsz neki a szerszámpad mellé, 990.- az osanban :)

2011. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!