Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megfázás vagy valamilyen...

Megfázás vagy valamilyen allergia?

Figyelt kérdés

Kislányomnak(2éves) 2 napja folyik az orra,de van amikor csak este van amikor csak reggel.Szerencsére se láz se köhögés...

Orrcseppet használunk,és orrszívót ha szükséges.

Mit adhatnék még neki?

Orvoshoz ilyenkor elvinnétek?Védőbe voltunk(nem ez miatt mentünk)a védőnő azt mondta valószínű allergia.


Köszi a tanácsokat!


2011. szept. 2. 08:59
 1/2 anonim válasza:
100%

Én ilyen esetben nem vinném orvoshoz. Úgyis csak antibiotikumot írnának fel. Hasonló helyzetben mi teázgatunk, gyakrabban eszünk mézet, citromot, gyümölcsöt... (amióta aloe verát szedünk, ritkábbak az ilyen esetek :))

Tüsszögni is szokott? Többször egymás után? Akkor allergia. Én is szenvedek tőle - sajnos.

2011. szept. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked,hogy válaszoltál!!!:)


Igen szokott sokat tüsszögni,meg néha dörzsöli az orrát.

De most a napokban éjszaka hallom,hogy szörcsög,nappal nem igen.De miért éjszaka jön ki rajta?

Leírnád nekem pontosan milyen aloe verát használtok?Én is szeretnék valami vitamin félét adni neki.

Ha itt nem szeretnéd esetleg privátban.Nagyon köszönöm!!Üdv!

2011. szept. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!