Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, h ne csakis...

Mit csináljak, h ne csakis pelusba akarjon belepisilni?

Figyelt kérdés

A kislányom(3éves) csak akkor pisil (kakil), ha pelenkát adok rá. Ez is csak itthon működik, máshol még a pelusba sem! Egész nap elvan bugyiban, de nem pisil. Hiába ültetem a wc-re, bilire, lepattan róla. Alváshoz adok neki pelust ebéd után, abba belepisil. Nem tudom, lehet, h itt elrontom a dolgot, de legalább akkor könnyíthetek rajta. Éjjelre kap még pelenkát. Soha be nem pisilne, inkább visszatartja. Még akkor is, ha sokat iszik. Sosem dorgáltam meg azért, ha bepisilt. (Tavaly nyáron még simán bepisilt.)

Ez megy hónapok óta. Eleinte toporzékolt, járkált fel-le, mikor már nagyon pisilhetnékje volt. Mostanra ez elmúlt. Tudom, h veszélyes lehet rá szervileg is ez az állapot.

Mit tegyek? Az du-i alváshoz ne adjak rá pelust? Akkor egész nap nem pisil...

Van vki hasonló helyzetben? Mert ilyenről még nem hallottam magunkon kívül.


2011. szept. 2. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h nehezen tud pisilni és ezért tartogatja,pl:szűkebb a nyílása?Nem ijesztgetés, de ugye vagy pszichés ok, vagy testi.

Elég folyadékot iszik, Ha keveset, sűrűbb lehet a pisi, fájdalmas lehet a kiürítés.

De ezek csak tippek, nem paráztatni akarlak.

Nincs pici baba a közelében?Tudod, h ő is azt csinálja, mint a kicsi.

De lehet, h mindezek nem így vannak, csak még nem érzett rá a szobatisztaságra. Eljön az ideje, ne aggódj, sok sikert!

2011. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pszichés okokon sokat jár az agyam, de nem jövök rá, hol lehet a hiba, ha ebben van.

testi okokra nem gondoltam még. Sosem panaszkodott ilyesfajta fájdalmakra. A pelusba gond nélkül belepisil.

Nincs baba a közelben.

Szóval nem tudom, de köszi, h válaszoltál. :(

2011. szept. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!