Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tuti étvágynövelő szer?

Tuti étvágynövelő szer?

Figyelt kérdés

Kisfiam (2.5 éves) napról napra kevesebbet eszik. Nasit nagyon ritkán kap, azt is csak akkor, ha normális mennyiséget eszik.

Ajánlanátok bevált étvágyfokozót? A vitacolant és a béres cseppet hallottam, hogy jó. De a béresből melyiket? Nem a rágótablettára gondolok.


2011. szept. 3. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Béres csepp, simán így kérd a patikában+ kell hozzá szedni c-vitamint. Az tényleg étvágy növelő, meg a B-vitamin (B6 vagy B12 most hirtelen nem tudom, de mikor a magne B6-ot szedem, utána mindig jobb az én étvágyam is!)

Csak vigyázz az étvágynövelőkkel, nem biztos, hogy tényleg kell. Lehet, ennyire van szüksége a szervezetének most. Mikor én kicsi voltam nagyon keveset ettem, 5 éves koromban adtak valami tuti étvágynövelőt, amitől alsó tagozatos koromra úgy meghíztam, hogy utána csak szenvedtem miatta. Sokat csúfoltak és nem kevés erőfeszítés volt felsős létemre egyedül fogyóznom, mert hát a szüleim nem segítettek. 2-3 év alatt értem el a megfelelő súlyom és a mai napig küzdök magammal, mert mikor olyat eszem, ami finom, de tudom, hogy hízlaló nagyon bűntudatom van!

2011. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Vitacolan szirup pár adag után már segitett. 3 éves lesz alig evő fiam.
2011. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Vitacolan segített.
2011. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

beres csepp, es fura mod az eskimo kidset is amikor szuedi, jobban eszik, pedig semmi olyan nincs benne

a masik etvagyfokozo a kevesebb gyumolcsle. a dokino szerint a fiam azert nem eszik sokat, mert tul sok gyumolcslevet iszik.csak o nem issza meg a vizet,inkabb szomjazik.

es nem fogom miatta leszidni, mert sajnos en is ilyen vagyok. kozeput a limonade, mert attol szokott enni :)

2011. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A fiam meg csak a vizet hajlandó meginni. Nagyon valószínű, hogy a fogai a ludasak az étvágya csökkenésében. Az eszkimo kids-et Ő is is kapja, de nem lett tőle jobb az étvágya.

Kedves utolsó! Ha adod az eszkimót, hogy adod a bérest? Minden nap adod mind a kettőt?

2011. szept. 4. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:

en nem vagyok "rendszeres" adagolo, az eskimot heti haromszor kapja (szereti, amolyan jutalom, sajnos tul szetszort vagyok, hogy rendszert csinaljak belole), es amikor kezdodik a hideg ido, es mondja a dokino (o szereti, ha kap berest a gyerek, mert nagyon nem eszik :(), hogy akkor mostantol, akkortol szoktam, es kap (eddig legalabbis kapott) a beressel kombózva cebiont, ugy minden nap, minden masnap.

a dokinovel megbeszeltem (mindent megbeszelek vele, mert amellett hogy hetven meg a halal kozt van, nagyon naprakesz, es tamogatja a homeos meg mas dolgokat, halado gondolkodásu), szoval o azt mondta, hogy jo, mehet egyutt.

arra az idore kellett szuneteltetni, amig lepkevirusa volt (tudod, azok a lepke alaku borfoltok), szoval akkor nem szabadott volt adni valamiert, (mert nem tudtak mitol jottek ki a foltok, kesobb derult ki hogy virus)), de ennyi

2011. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :O)
2011. szept. 4. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!