Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves volt a gyermeketek,...

Hány éves volt a gyermeketek, amikor már egyedül hagytátok fogat mosni és nem mostátok át utána még ti is a fogát?

Figyelt kérdés
Tehát az érdekel, hogy mikor éreztétek úgy, hogy már képes alaposan megmosni önállóan a fogát?
2011. szept. 4. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
15
2011. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is elgondolkodtam. Lányom 3,5 éves, még átsikálom neki. De arra gondoltam, hogy kezdi az ovit(19.-én), ott nem fogják neki ellenőrizni, magának kell mosni.

Nem tudom...tudja, hogy elől-hátul, alul-fölül, kívül-belül, de sokszor észreveszem, hogy ahogyan "kézre esik" neki, jobbára csak ott mossa. Ezért dörzsölöm még át neki én is.

2011. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
5,5 éves a lányom, én átmosom neki. Igen, az oviban egyedül mossák (meg is látszik a fogkeféjén....hetente lehetne cserélni, úgy szétrágja), épp ezért mosom este és reggel alaposan át. Elméletben ő is tudja, mégis, mkor fogmosás van, eleinte ügyesen csinálja, aztán elkezdi rágcsálni a kefét, leszopogatni a fogkrémet.....
2011. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még kisiskolás korban is érdemes átmosni, vagy mellette maradni és meggyőződni róla, hogy alaposan megmosta
2011. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!