Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2008. decemberi születésű...

2008. decemberi születésű gyerkőcök mennek oviba év közben vagy csak jövőre?

Figyelt kérdés
Lányom olyan szinten elutasították, mikor be akartam most utólag íratni(vidékről költöztünk fel megyeszékhelyre), de nem a helyhiány végett, mert lett volna neki még hely, hanem mert kizárólag olyanokat vettek fel idén is, akik szeptemberig betöltik a 3.évüket, év közben pedig senkit sem vesznek fel. Kicsit ledöbbentem, mert a város másik ovijába meg felvették a lányomtól fél hónappal idősebb novemberi kislányt, aki januártól járhat is, csak ott meg már nekünk nem volt hely. Ekkora különbségek vannak még városbeli ovik közt is? Döbbenet..
2011. szept. 5. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi vidéken élünk,de nálunk igen mennek.sőt aki 2009 áprilisban született ő is megy.igaz ők nem rögtön szeptemberben kezdenek hanem dec-április.
2011. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy városon belül is ekkora különbségek vannak.

A kisfiam 1 hónap múlva lesz 3 éves, de már múlt héten elkezdte az ovit. Vannak kisgyerekek, akik csak januártól mennek, de a helyük biztosított.

2011. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó.. Most dekkolhat szegény lányom még egy évet itthon.. Bölcsibe meg nem mehet, mert nincs munkám, hiába keresek :(
2011. szept. 5. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam 2008.novemberi,de nem vették fel,9.a várólistán,így csak jövőre mehet.

Nálunk a nyáron betöltött 3 éveseket sem tudták felvenni,mert nagyon sok a gyerek(Bp)

2011. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
December 3-n lesz 3 éves a lányom, és januártól mehet óvodába, már felvették.
2011. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2008. november, ma kezdett volna, csak taknyos lett. Jövő hétfőn megy.
2011. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

nálunk a betöltött 3. év után mehet.

az enyém is decemberi, tehát januártól elvileg be tudnák rakni csoportba. tény, hogy az enyém nem megy, mert pont akkor szülök, ráadásul egy összeszokott csoportba már nem akartam, hogy menjen, meg azt se, hogy ő legyen a legkisebb. így ő is csak jövő szeptemberben kezdi az ovit.

2011. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2008 novemberi a fiam, őt sem vetták fel. És lehet jövőre sem fogják, a körzetes oviban idén is négyszeres volt a túljelentkezés.(Bp)
2011. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Így menjünk vissza dolgozni, ha fel sem veszik őket..
2011. szept. 5. 14:40
 10/10 anonim válasza:
Az én fiam is decemberi,de már szeptember 1.től felvették az oviba..szóval Ő már jár
2011. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!