Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van kezeslábas esőkabát? És...

Van kezeslábas esőkabát? És ha van hol tudom beszerezni?

Figyelt kérdés
Mindigtiszta víz ez idáig nem is zavart, de most kezdtük az ovit és sokat kell sétálni, és az autók mellet is...........
2011. szept. 5. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van is nem túl jó, mert ugye műanyag, bepállik. De vannak ilyen síruhához hasonló vízhatlan de lélegző kezes lábasok. Gond: drága, hamar kinövik, és csak nagy hidegre ven :/ Esetleg gumicsizma és földig érő esőkabát?
2011. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezeslábasról még nem hallottam, viszont kínaikban kapható olyan szett ami esőkabát+esőnadrág. Így keresd, akkor kapni fogsz.
2011. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek az ötletet holnap megyek is:)
2011. szept. 5. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Esőnadrág nekünk is volt, ilyesmi: [link]
2011. szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem még az a gondom, hogy a gumizsizmájába bele megy a víz, nálatok nincs ilyen?


Ez az esőnadrág nagyon jó! Talán, ha a csizmán kívül húznám, akkor nem menne bele a víz. :)

2011. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha jol láttam a C&A- ben van most esőnadrág és hozzávaló esőkabát. Ez egy gumicsizmával nagyon jo és ha pisilni kell sem egy nagy dolog levenni. Nekünk van ilyen nadrágunk és ha egész nap kint van benne és ugrál a vizben akkorsem ázik át. Nagyon jo!!!
2011. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek!

Nem tudsz olyan csizmát venni aminek a tetején kis vizhatlan anyag van amit össze lehet huzni? Én most ilyet vettem és jo nekünk!

Utolsó voltam.

2011. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem:

[link]

2011. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szuper!!! Itthon nem lehet kapni?
2011. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Segítsetek. Van egy esőkabátja a fiamnak, egyszer volt rajta, de rettentően megizzadt alatta a háta. Nektek nincs ilyen gond a gyerekkel? Ezért nem merek gumicsizmát, meg esőnadrágot venni.
2011. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!