Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhákat kell beszerezni...

Milyen ruhákat kell beszerezni egy kezdő bölcsisnek? Melegítőt vagy "szép" ruhákat, szoknyákat vagy nadrágokat? Ti játszósat vagy utcai szerelést adtok rá?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdünk és lassan be kellene neki vásárolnom. Mire érdemes figyelni, mit érdemes beszerezni (nem feltétlenül csak ruhákat)? 500 m-re van a bölcsi, úgyhogy nem kell a világ végére hordanom, gyalog fogunk járni.
2011. júl. 28. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk melegítőt kérnek, nem szeretik a farmert.

Meg kértek benti cipőt, szalvétát, wc papírt, popsitörlőt, pelust, folyékony szappant, ragtapaszt.

2011. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én viszem melegítőbe is, és "normál" naciban is. Farmer vagy bársony stb.Az a lényeg, hogy kényelmes legyen.Váltónak melegítő van bent neki. Sok ruhára készülj, mert nálunk legalább is naponta tiszta ruha kell, leeszi, sáros lesz, festékes stb. Úgyhogy olyan ruhát adj rá, amit nem sajnálsz, ha nem jön ki belőle valami.
2011. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bölcsis gondozónéni vagyok, és egyértelműen a melegítőrucit szeretjük, mert abban tud játszani leginkább a gyerkőc, az a legkényelmesebb a számára,illetve csak olyat vigyél be, aminél nem baj ha mondjuk paradicsomos, vagy homokos vagy festékes lesz :)
2011. júl. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kényelmes ruhákat, amiben játszani tud. én a bölcsiben még bodyt adtam rá, mert amikor póló volt rajta, akkor többször észrevettem, hogy nincs betűrve és kinn a dereka. Amikor jó idő volt már, tehát tavasszal sűrűn adtam rá harisnyát és szoknyát, de a kényelmeset, amiben tud játszani (pl. pamut). Bentre én mindig szandált adtam rá, mert oda elég az, plusz egy kinti cipő volt, amit ráadtak, amikor kimentek az udvarra. Majd a szülőin elmondják, hogy mit kell vinni, általában pelus vagy wc papír, popsitörlő, szalvéta, folyékony szappan, ezeket szoktak kérni, de majd elmondják, mert bölcsi függő is.
2011. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2011. júl. 29. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!