Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyereknek milyen...

2 év körüli gyereknek milyen esővédő ruhát ajánlotok őszre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy gumicsizma, esőkabát, van valamiféle esőnadrág is?
2011. szept. 6. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most a lidlben láttam kantáros esőnadrágot.Kb 1000 ft volt.Esőkabát az mindenféleképpen,mivel az esernyőt még nem igazán tartja meg.A gumicsizmát még nem gondoltam át.Szerintem egy vastagabb cipő is jó.Most kapott egy velúbőr cipőt.
2011. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van bizony komplett tetőtől talpig :)

Én mondjuk csak gumicsizmát és esőkabátot vettem, de gondolkozom a nadrágon is. Lehet együtt is kapni, és létezik esőoverál is. Pl. az aukciós oldalakon, brendonban, sportboltokban, stb.

2011. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Pont most olvastam lejjebb egy klassz esőnadrágról!

2011. szept. 6. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
A bármilyen cipőtől a gumicsizma azért kicsit jobb esőben egy kisgyereknek :) Nem kell mindig rászólni, hogy ne menj a pocsolyába, bla-bla :) Nagyon élvezik a szabadságot, és esőben is miért ne? Egy gumicsizmát 1500-ért már vehetsz újat :)
2011. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem

[link]

2011. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gumicsizma szerintem is nagyon jó, az én 2 évesem tavasszal kapott először gumicsizmát, és nagyon szeret benne lenni, akkor is azt venné fel amikor nem kell.
2011. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Elugrottam közben a kínaiba, volt esőnadrág is, csak nem volt jó a fiamra. Azért próbálkozom még.


Köszönöm a brendonos link-et is, de tuti, hogy annyiért nem fogok venni. Esetleg esőnadrágot, ha valóban úgy látom, hogy akár 4 szezonig is állítható.

2011. szept. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!