Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vesztek 2 éves körüli...

Hol vesztek 2 éves körüli gyerkőcötöknek melegítőt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem látok 92-98-as méretben. Amik jók és vannak max 86-ig. Tavaly még tök jókat vettem a kikben, most mintha egy 2 éves már 10 éves lenne, és mindenféle sárkányos meg ronda ruhákat árulnak ebben a méretben. A cunda-ban sincs még egy melegítőalsó sem (pontosabban egy db volt 92-esben 2200-ért és semmi extra) A tescoban is néztem 2500 ft egy melegítő nadrág? Vagy tényleg a bébi ruhák ennyivel olcsóbbak. Én nem emlékszem ilyen kirívó árakra tavaly a 74-80-as ruhák között. Még a kínaiban sem láttam egybe melegítőt, csak alsót, de az is valami horror áron (magához képest) A bölcsibe kéne leadnunk két melegítőt....
2011. szept. 7. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a méretben már én is bajban voltam. Csak csini vászonnacik voltak, e nálunk a bölcsiben nem volt pizsi, így nem adtam rá, mert abban aludt. Nehezen találtam 92-98-104-es melegítőnacit. Amúgy én mindent a teszveszen veszek, és azrét sikerült jó pár pamutnacit beszereznem. (együttest nem is kerestem soha, csak nacit)

Amúgy ára van, boltban 1200,- alatt nem fogsz nadrágot találni... a 2500 is még az olcsó kategória

2011. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a kínaiban próbálok vadászni, bár az sem olcsóbb sokkal.

Sajnos ez van, ez már nem a bébiméret, minden cucc jóval drágább.

Vegyél használtat, játszósnak nem is kell vadiúj, aukciós oldalak, babaörzék...

2011. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is most veszegetem a ruhákat a bölcsihez, mert a nyáron mindent kinőtt a lányom. 92-98-as méretű kell neki. Én sima ruházati üzletben (ahol felnőtt és gyerek ruha is van)vettem neki tegnap melegítő együttest. 1500ft(!) volt, és nagyon szép, és ami nem mellékes, jó anyaga van. Nem csicsás, van rajta egy szép virág a felső részen, és slussz. De én nem is nagyon szeretem a túl csicsásakat. Érdemes szétnézni több helyen, mert én mindig ott akadok bele a jó cuccokba a gyerekre, ahol nem is gondolnám.
2011. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Háda turik:) Olyan gyönyörű állapotú melegítőket vettem, nagyon jó pamut anyagban, hogy a szemem-szám elállt. Nem szakadt, nem foltos, nem bolyhos és 5 db-ért fizettem 1700!! ft.-ot. Csak korán kell menni, mert most mindenki bölcsis-ovis ruhákra vadászik és pillanatok alatt elkapkodják.
2011. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Brendonba vettem egy adidast és egy nikeot. Bár ott is vannak sima melegítő nadrágok 2000-2500 ft-ért.A felsők 4000 ft körül vannak.

31.N

2011. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

kínaiban 1500

fiuban nincs olyan nagy valasztek (4-5 fele), de a lanykak nagyon szepek.

probald a sárkány centerben, vagy nagyobb kínai aruhazban, illetve brendon helyett ajanlom a soroksari uti outletjuket.

2011. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Piacon, kianai vagy török szabadidő szett, naci, zippes kapucni szépen hímzett plüss, és egy mintás pamut hosszú újjú felső 3600ft. Vagy legging, zippes pulcsi, szoknya, hosszú ujju szett 3500.
2011. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Decathlon
2011. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnézem még azért a kínaiban, turiban sajnos nem vagyok a topon, nem az én műfajom, mikor ezren vannak, és csak dobálják a ruhákat. Amikor meg nyugi van, már nincsenek olyan jó cuccok. Brendon, dechatlon az ára miatt kizárva. Még talán a piacon is megnézem, bár amit meg ott láttam, olyan műanyag volt, hogy magamnak sem vennék olyat.
2011. szept. 8. 14:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Decathlonban 2890-en a Domyos melegítő, szerintem elfogadható az ára, és jobb minőségű, mint a kínai.
2011. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!