Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5-3 éves gyerkőcötöknek...

2,5-3 éves gyerkőcötöknek "formázott" a kakija? Lent.

Figyelt kérdés
Ma szólt a gondinénije:Szóval kisfiamnak akár napi 2 is van, és nem formázott (így fogalmazott a bölcsis nénije), lazább/krémes de nem híg. Nem áll össze. Remélem érthető voltam, másképp nem bírtam megfogalmazni:-) Dokinénink szerint ez nem gond.
2011. okt. 18. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen egyébként? Mert a 4 éves lányomnál is van ilyen néha. Egyébként ő is tud akár napi 4-5X kakilni, persze nem hasmenés csak egyszerűen arról van szó, hogy lusta kivárni a végét.

Mondott egyébként a gondozó nő valamit? vagy csak a figyelmed hívta fel. Ha az utóbbi akkor egyszerűen csak jelezni akarta felétek. Mond meg neki, hogy a doki szerint normális (esetleg kérj igazolást, hogy egészséges)

2011. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, mi úgy hívjuk pudingos :-) . Mindig ilyen?
2011. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
90%-ban ilyen. Igen, csak az észrevételét közölte, amit ugye én is tudok:-) Amit már írtam is dokink szerint normális, mert nekem is furcsa volt, így megemlítettem neki.
2011. okt. 18. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfiánál volt ilyen a kaki kb 3 éves koráig. Utána normális lett.
2011. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az enyémnek általában "formázott" (ezen jót mosolyogtam) :D

inkább több kisebb golyócska és a vége talán lazább.

3 éves

2011. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkás még? Mert ha igen,akkor attól is lehet,hogy a pelus szétnyomja. Vigyáztam a lányom mellett egy kisfiúra,aki pelenkás volt az elején,és neki is ilyen formátlan volt a kakija. A végén már nem volt pelusos,bilibe ment a kaki,és szépen megformált volt neki.
2011. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, pelusos még a kisfiam. Szerintem is ezért van:-)
2011. okt. 18. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Abszolút egyet értek az utolsó válaszolóval.Az én kisfiam majd 3 éves volt amikor nem kellett már pelenka,és addig lepényes/krémes kakija volt.Mióta nincs pelenka hurka formájú.Szerintem is a pelenka okozza.
2011. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!