Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Napi 2 széklet 3 évesnél, van...

Napi 2 széklet 3 évesnél, van még valakinél így?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem csak másfél éves a gyerekem, de ugyanígy vagyunk. De van, hogy még többször is van széklet. Hozzáteszem laza. Neked milyen korú a babád?
2011. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elmúlt 3 éves.Mostanig nagyon kemény volt,és két-háromnaponta.

Kb 2 hete van,hogy lazább,ami azt jelenti,hogy elkeni a papírt.

Pici korában volt véres széklete attól a tehéntejtől amit én megittam.2 éves koráig nem kapott tehéntejet.Utána is csak minimális mennyiségben,amiben a gabonapehely megázik.

Az elmúlt napokban nagyobb mennyiségü tejet megivott,mint eddig,attól lenne?Aggódós vagyok nagyon.

2011. szept. 9. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig ilyen nem volt,akkor szinte biztos hogy a nagy mennyiségű tej az oka. Az én kisfiam 2 éves múlt,neki szinte minden nap 2x van széklete,ritka hogy csak 1x, de neki ez így volt mindig is.
2011. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem a tehéntejtől van. Ha eddig nem kapott, akkor sajnos most is hozzá kell szoknia ugyanúgy mint a kicsi babának. A tehéntej zsírosabb és a kicsi pocija még nem szokott hozzá. Mivel neki véres is volt a széklete tőle, gondolom nehezebb neki megemészteni. Ajánlom hogy vizezd egy ideig. Én egy éves korukban kezdem el adni keki (először harmadolva). Ma már hígítás nélkül megisszák, és különösebb tünetet nem veszek észre rajtuk.
2011. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!