Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » XI kerületi anyukák? Nálatok...

XI kerületi anyukák? Nálatok is így van oviügyben?

Figyelt kérdés

márciusban tölti a kisfiam a 3. évét, oviba meg csak szeptembertől mehet, mert nincs évközi felvétel.

márciustól persze nincs gyes...

ti mit csináltatok? hogy oldottátok meg?


2011. szept. 10. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Bölcsiben még meg szokták engedni, hogy maradjon a gyerek, míg nem veszi át az ovi.
2011. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kislánya is februárban tölti a 3, évét, és bizony ő akkor mehet az oviba. Nézz utána a dolgoknak, szerintem nem igazán akarják felvenni. Járj a végére. Pl a helyi jegyző? Vagy ki üzemelteti az ovit? Oda fordulj.
2011. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm


nem jár bölcsibe, az ovival kezdenénk,

2011. szept. 10. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
MI is pont így vagyunk. De én beirattam bölcsibe is májusban és oda felvették, így most oda fog járni.. és majdnem 4 éves lesz, mikor kezdi az ovit.
2011. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!