Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A XI. kerületi Gesztenyéskert...

A XI. kerületi Gesztenyéskert oviról van valakineek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszéltem anyukákkal, akiknek odajár a gyerekük, ők dícsérték.

Oda fogtok járni?

2011. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták anyukák, hogy olyan érzésük volt bent, mintha csak őrködnének a gyereke felett. Amikor bementem nem tetszett, nem volt jó érzésem, de nem tudom megmondani,hogy miért. Járnak oda ismerős gyerekek, nem vették ki őket, ezért annyira rossz nem lehet azért. Sajnos nem tudok rákérdezni, mert mostanában nemigen találkozom velük.
2011. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végülis nem oda mentünk, (első körben minket nem vettek fel a körzetesbe, és most keresgéltem, hol maradt esetleg 1-1 hely. Ma szóltak egy másik oviból, hogy oda felveszik, így a Gesztenyéskerbe nem is adtuk be a jelentkezést. Ott egyébként októberben indul egy új csoport.)

2011. aug. 23. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!