Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 6 éves lányom nem tud wc-be...

A 6 éves lányom nem tud wc-be kakilni, csak bilibe. Hogy lehetne segíteni rajta?

Figyelt kérdés
próbálta a wc-n is többször, de ott nem jön ki neki, bárhogy nyomja, utánna a bilin hamar kitudja nyomni.
2011. szept. 13. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha akarná,oda is tudna,csak valamiért fél bele kakilni és ezért nem sikerül neki.

nálunk ugyan ez volt csak 3évesen.én akkor eldugtam a bilit és olyasmit mondtam,hogy eltünt a bilije mert ő már nagy lány és nem kell neki.

nem volt könnyű menet 10 perceként ült rá és szállt le róla azzal,hogy:nem tud bele kakilni.de amikor már nem tudta tovább tartogatni,akkor végre sikerült.

2011. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rossz a technika. A bilin majdhogynem gugoló pózban van, tehát a lába nyomja a hasát, így könnyebben távozik a széklet, míg a wc-n ülve a törzse és a lába 90fokban van, tehát semmi sincs ami kipréselné a kakit.

Próbáljátok úgy, hogy kicsit lehajol, esetleg tegyetek lábtartót neki.

2011. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sámlit a lába alá támasztéknak, hogy nyomni tudjon!
2011. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó lenne ha wc-be kakilna, mert iskolában nem lesz bili.
2011. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem fiam van, se O nyolc eves koraig bilibe kakilt! Aztan egyszer meguntam es azt mondtam neki, hogy elveszett, nem talalom sehol. (Kidobtam) aztan szepen beletorodott es láss csodat sikerult wc-be kakilnia.
2015. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!