Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha még nem teljesen magabiztos...

Ha még nem teljesen magabiztos a kisgyerek a szobatisztaságban, akkor hogy csináljátok, ha elmentek valahova? Lányom 2,5 éves múlt, itthon már nagyon ügyesen szól, ha pisilni vagy kakilni kell, az udvaron is, néha vannak balesetek.

Figyelt kérdés

Ha elmentünk itthonról, akkor pelust adtam rá.

Mikor merjem bugyiban elvinni egy játszóházba vagy egy bevásárlóközpontba? Ott hogy szoktátok csinálni? Azt már olvastam itt, hogy alaposan le kell tisztogatni a WC-ülőkét, ez persze alap, de mondjuk szól, aztán mire odaérünk,szabad WC-t találunk, letakarítom a WC-t, az elég sok idő lehet. Ahhoz már eléggé jól kell mennie a visszatartásnak, hogy ilyen sokáig kibírja.

Szóval mindenféle tippeket, praktikákat várok ezügyben.


2011. márc. 21. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

vigyél magaddal váltoruhát

a wct letörölni egy mozdulat


meg kell próbálni csak ennyit tudok mondani ált. sikerül.

2011. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem bevásárlóközpontba és játszóházba vinném még, pelus nélkül, hanem sétálni, és a házatok közelében, (ha gond van, haza lehessen érni). És mindezt úgy kb. 3 napig, aztán megszokná, hogy szól, mert különben úgy jár, mint múltkor az utcán... :) (Én is így csináltam, mondjuk mikor én csináltam, jó idő volt kint, kellemes meleg).
2011. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár én még csak most fogom kezdeni a bilizést a lányomnál, de a barátnőmnél is hasonló a helyzet mint nálatok, és nemrég kérdeztem tőle én is hogy ilyenkor mi a helyzet. Ő ilyenkor szokott vinni magával ilyen eldobható bilit, ami pont akkor jó, ha nincs a közvetlen közelben wc.
2011. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. akárhova mentek egyből Wc-t keresel-kéznél legyen

2. váltóruha

3.papírtörlő egy nagyobb táskába-leteríteni a Wc ülőkét

4.elindulás előtt pisilteted

5.megpróbálsz csak rövidebb időre elmenni otthonról

6. felteszed a pókerarcot,ha az utcán kell gyorsan pisilni.


Nem olyan hosszú idő amíg biztos lesz a szobatisztasága.2-3 hét.:)

És ugye utána sem ártanak ezek a tippek.:)

2011. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dm-be 10 db papír ülőke 220ft:DNálam mindig van:D
2011. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!