Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Next gyerekruhát hol veszítek?

Next gyerekruhát hol veszítek?

Figyelt kérdés
Milyen árkategória ez a márka?
2011. szept. 14. 14:27
 1/10 Jubilee ***** válasza:

www.ruhafalva.hu

Én tőlük szoktam rendelni. :)

2011. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a legdrágább, de nagyon jó minősèg, és szèpek. Vatera teszvesz, van használt új. Bp. Westendben van 1 üzlet.
2011. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Turikban is rengeteg van, de gyönyörű állapotban.
2011. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A ruhafalva még outletben si drága. Teszvesz, vatera, turkáló.


Teszveszen sok új next ruha is van,m jóval olcsóbban, mint a westend. Minőségük általában jobb, mint a többi gyerekruháé.

2011. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Általában teszvesz, vatera, néha Westend, de egyszer már rendeltem Angliából is.


Nem olcsó, de csúcs minőség.

2011. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En Angliaban elek es mar rengeteget kuldtem haza magyarorszagra mert Ebay-en magyarok is licitaltak. Mindig megkerdeztek, hogy postazok-e Magyarorszagra. A kisfiam kinott next ruhait arultam. Utoljara 1 kantaros farmernadragot, 1 sima farmernadragot, egy esokabatot es 3 pulcsit vett meg egy magyar anyuka (12-18 honapos korig es mind next-es volt) es ezt postaztam el. 12 fontert vette meg ami 3600 forint es 9 fontba kerult elpostazni ami 2700 forint volt. Szerintem draga a posta de ha neki megerte akkor en szivesen postaztam. Ugyhogy lehet paran Ebay-rol szerzik ezek szerint.
2011. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vicces, mert a gyerekeimnek sok next ruhája van.A vicc az hogy mind turiból van.De tényleg nagyon szépek.
2011. szept. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
teszveszről szoktam venni is eladni is, most is árulok pár kabátot.
2011. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Turi...és gyönyörűek, hibátlanok és olcsók:)


Annó 2007 végén az első gyereknél rengeteg cuccot vettünk turiban, akkor még nem volt olyan felkapott. Most a 2.gyerek után pedig jó áron tudom eladni, drágábban, mint ahogy vettem:)))

2011. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a Háda turikban nagyon sok next van, sok teljesen újat is ki lehet fogni, érdemes benézni.
2011. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!