Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor veszitek meg a kicsinek...

Mikor veszitek meg a kicsinek a tavaszi cipőt?

Figyelt kérdés
Van aki már megvette? Vagy megvárjátok az igazi tavaszt?
2011. márc. 4. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ma eltettem a téli vastag cipőjét. Van neki egy magasszárú cipője (nem bélelt) az már elég neki. Ezt nemsoká kinövi, anyukáméktól meg megkapja a félcipőt.
2011. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat töröm ezen a fejem.Szerintem akkor veszem meg,ha már huzamosan látom a jó időt.Az én kislányomnak is van egy magasabb szárú nem bundás cipője,lehet én is váltok egyenlőre erre.Jó minőségű cipőket szoktam venni és félek kinővi.
2011. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most, márciusban sort kerítünk rá. 13-án van a névnapja, a dédiktől ilyenkor mindig pénzt kap, azzal, hogy egy részéből vegyek játékot, a többit meg költsem arra, amire szükség van. Na, ebből szoktam megvenni a tavaszi cipőt :) Nálunk ez így igen szerencsés, mert a szülinapja meg október vége, szóval akkor meg a csizmát veszem meg mindig a dédi-féle pénzből, vagy esetleg a téli kabátot (bár azt most nem kellett vennem, mert az előző még teljesen jó volt, és ki sem nőtte).
2011. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ma vettük meg, 3 éves, múlt évben is megszívtuk mert hirtelen jött a jó idő és nem volt csak csizmája
2011. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már két hete megvettem neki.
2011. márc. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy béleletlen magasszárút még télen, amikor a 15 fokok voltak. Azt fogja hordani tavasszal és a sportcipőit (ha még jók rá). 2 éves.
2011. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!