Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyobb méretű hálózsákot...

Nagyobb méretű hálózsákot keresel? Tőbbféle méretben és vastagságban? Tudok segíteni.

Figyelt kérdés

[link]

Ma hozták ki a hálózsákot, amit rendeltem tőlük. Nagyon szép. A bolt nagyon megbízható.


2011. szept. 16. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mindegyikhez az van írva, hogy bal oldalán végig cipzárral. Ez lehetővé teszi, hogy kényelmesen pelusozd éjszaka? Nem kell róla levenni az egészet?
2011. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem, igen, bár én nemszoktam éjszaka pelusozni. A vállánál van 2 patent és oldalt cipzár az aljáig. Az üzletbe be lehet menni, mert nagyon sokféle anyagból lehet választani. Krepp, pamut stb.
2011. szept. 16. 13:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Én olcsóbban megvarrom.
2011. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szépek, de nagyon drágák. Tesz veszen sokkal olcsóbban lehet venni.
2011. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Drága???Ti hol éltek???

6-7 ezer forint alatt nem kapsz vastag hálózsákot boltban :(((

Köszönöm a linket,mert látom,hogy egyedit is készítenek!!!És olyat keresek aminek lezippzárazható ujja is van...

2011. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szívesen. Sajnos varrni nem tudok, a fiam 2 éves, és rávaló méretű hálózsákot szinte lehetetlen venni. Ezért is örültem, mikor rátaláltam az üzletre.
2011. szept. 16. 15:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Az ára is szerintem elfogadható.
2011. szept. 16. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:

A Brendontól olcsóbb... :)


De nekem ez is sok, így vadászom a használtakat a vaterán, zsibvásáron.


Azért köszi a linket! :)

2011. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb méretet veszel, nézd csak meg, hogy mennyibe is kerül. Annak az árából piacon 2-3 dbot is lehet venni. Sőt, még a Brendonban is olcsóbb a nagy méret, mint itt. Főleg, ha a postaköltséget is hozzászámolod.

Valamint a kép alapján nem lehet behatárolni, hogy mennyire is vastag.

Én bababizományiban veszek, vagy a piacon. A legdrágább vastag 110-es zsákunk 700 ft volt, igaz használt volt, de nem látszott rajta.

2011. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Piacon én is nézegettem már, de mivel csepeli vagyok, hát itt nemsok minden van, hálózsákkal sajnos még nem találkoztam. Melyik piacon vásárolsz, kedves utolsó?
2011. szept. 18. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!