Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakára túlzás ha a 2,5-ös,...

Éjszakára túlzás ha a 2,5-ös, vastag téli Grobag hálózsákot adtam a kislányomra?

Figyelt kérdés
Nappal fűtöttünk,de éjszaka nem fogunk.
2011. okt. 8. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is azt adom, hajnalra eléggé lehűl a lakás. Lábatlan pizsivel. Mondjuk, most épp lábaspizsi van rajta, mert a többi mosásra vár. Én amúgy nem érzem azt annyira vastagnak. Arra gondolok, hogy a takarónk is hasonló vastag, és nem vékony pizsama van rajtam alatta.
2011. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó :-) ,azért féltem csak,mert ma adtam rá először és a használati útmutatóban benne volt ,hogy tilos túlöltöztetni,mert halálos lehet.
2011. okt. 8. 21:24
 3/4 fotucsok ***** válasza:
szerintem attól függ, hogy hány fok van a lakásotokban hajnalban. Nálunk pl jó a szigetelés, így 21 fok van, tehát nem adnék rá vastagat.
2011. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mekkora a kislány? Amúgy ezt a figyelmeztetést leginkább saját maguk levédése érdekében írják oda, talán csak a legkisebbeknél ilyen vészes a helyzet, a nagyobbak maximum fölébrednek, hogy melegük van. Lehet úgy is, hogy láb nélküli hosszú ujjú badiban altatod, az szuper jó érzés lehet neki, tiszta szabadon finom meleg zsákban. Amúgy ez nem vastag hálózsák, inkább közepes szerintem, könnyű és nagyon jó anyaga van. Én odavagyok érte és a lányom is nagyokat durmol benne.
2011. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!