Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a 3,5-4 év korkulonbség...

Milyen a 3,5-4 év korkulonbség a testvérek kozott? Akinél ennyi lett a kulonbség, írna véleményt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk a lányom és a fiam között 1 hét híján 4 év van,a lányom az idősebb.Kevesebbet akartunk,de így jött össze és nem bánom.Nagyon aranyosak együtt.A lányom soha nem féltékenykedett a kicsire.Imádja első perctől,sokat segít.Most 5 és fél és másfél évesek.Már bújócskáznak együtt.Pár percre rábízhatom,vigyáz rá.Tanítgatja,építőkockáznak.A kicsi lelkesen utánozza,a nagy nagyon büszke hogy ezt tőle tanulta az öccse.Most kezdődik nálunk hogy a picur mindent kivesz a lányom kezéből,ebből van visítás néha,de semmi komoly.Együtt pancsolnak esténként,a kicsi mossa a lány haját:)Nagyon szeretik egymást,jól megvannak,együtt alszanak a szobájukban,a kicsi 8 hónapos kora óta.Miért kérdezed?
2011. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ennyit terveztunk volna, -3,5 evet - de egy veteles kozbeszolt, igy 5 ev lett...

Hasonlo a helyzet az elottem szoloval. Mar el tudnak jatszan, bar a nagyobb neha szeretne, ha a kicsi nem lenne a kozeleben, mert igenyelne az egyeduli jatekot is. Ez akkor is igy lenne szerintem, ha kisebb lenne a korkulonbseg.

Szerintem meg jol el fognak tudni jatszani. Ez azert meg nem olyan nagy korkulonbseg. Persze minel kozelebb alnak korban annal inkabb kozos az erdeklodesi koruk, de lehetnek jo testverek ekkora korkulonbseggel is.

Neked meg konnyebb lesz az eleje, mert a nagy mar jobban megerti, hogy a kistesoval az elejen tobbet kell foglalkozni.

2011. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Azért kérdem,mert van egy 3 éves kislányom és májusra várjuk a kistesot és nagyon kíváncsi vagyok,hogy milyen lesz.
2011. szept. 20. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok.Biztos hogy jó lesz.Neked kicsit nehéz lesz az elején,ha ügyes leszel/lesztek nem lesznek nagy gondok.A lányod már nagyon értelmes,de jobban igényli majd valószinű a testi kapcsolatot,nekem gyakran bújt mellém ha szoptattam,áhitattal nézte a kicsit.Nagyon büszke volt,boldog-boldogtalannak mutogatta,kérte nézze meg a babát.A féltékenység apró szikrája volt hogy nagyon sokszor kérdezte,hogy szeretem-e,örülök-e hogy ő is van.Kb másfél hétig volt itthon velem,utána már hiányzott az ovi,a pajtások,ugyhogy ment is nem volt gond.Fontos volt neki a csak vele töltött idő,ha csak lehetett én egyedül vittem oviba,mentem érte,a test apára bíztam.Apa elvitte őt moziba,szopikor meséltem neki akkor hozzám bújt ő is.Nagy boldogság még mindíg,regényt tudnék írni.Sok boldogságot!
2011. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!