Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a szulo es a gyerekek...

Milyen a szulo es a gyerekek szempontjabol, ha a ket testver kozott 2 ev a korkulonbseg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szülő szempontja:végkimerültség az elején

Gyerek sz: hát gyereke válogatja, az enyém egész jól viseli, még nem alakult annyira ki benne a féltékenység

2010. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a nővérem és köztem két év van, szerintem szupi. Annyira, hogy április elsején szültem meg a kislányomat, és a kistesó kb Zsófi lányom 2. szülinapjára érkezik, ha minden összejön :) Anyu szerint kicsit nehéz lesz a dolgom, de szerintem ez egy ideális korkülönbség! :) És amúgy Ő is imádta, hogy így voltunk tesómmal :)
2010. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi van a testvérek között. Különösebben nem volt nehéz velük. Egyiküket sem kényeztettem el,még azt sem,aki pici volt. Az időmet pedig igyekeztem jól beosztani. Szerintem a testvéreknek is jobb,ha nincs közöttük 6-8 év korkülönbség.

Ha csak 4 év van a testvérek között,az sem sokkal jobb,mint a kettő a munka szempontjából. A 4 éves is még sok odafigyelést igényel,sőt néha rosszabb gyerek,mint a kétéves.

2010. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köztem és a húgom között is 2,5 év van, a kapcsolatunk legelején nagyon vártam, egyáltalán nem voltam féltékeny, aztán amikor már ő is ovis volt, mindennapos volt a cirkusz, acsarkodás, ami abbamaradt olyan ált. iskola felső osztályok körül :)) azóta pedig tök szupi minden :)

Anyu részéről viszont tudom, hogy az a 1,5 év amíg mind a ketten otthon voltunk (4 évesen mentem oviba), hiába voltam nyugodt gyerek, maga volt a kínok-kínja...de ezt szerintem szülője, meg a helyzet válogatja.

2010. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!