Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vehetnék olcsón leesésgátl...

Hol vehetnék olcsón leesésgátlós gyerekágyat?

Figyelt kérdés
Másfél éves gyermeknek kellene.Amiket bútorboltokban láttam az 30-40 ezer ft.Én ennél jóval olcsóbbat keresek...Köszi minden választ!
2011. szept. 19. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Az IKEA Sniglar ágykerete az eddigi legolcsóbb, amit láttam. Family kártyára 10 e alatt van. Ágyrács is van hozzá, így csak a matracot kell hozzá megvenni, ami szintén 10-12 e körül van.

[link]

[link]

Ha gondot okoz hogy semmi nincs a falnál, akkor oda is lehet venni egy Vikare védőkorlátot.

Én már feltettem a kérdést,hogy milyen az IKEA gyerekágy

és azt a választ kaptam, hogy a csavaroknak kell időnként

utána húzni.

Mostanában le szokták vinni a gyerek cuccokat, így lehet hogy éppen találtok még olcsó ágyat.

A múlt héten pl. a Hensvik volt 10e -rel olcsóbb, de az inkább lányoknak való.



[link]

2011. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

kiságynak leszeded a rácsát és veszel leesésgátlót az IKEA-ban 2500 ft ért

2,5 gyerekem így alszik

2011. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiságy leesésgátlóval nem rossz, de az én 2,5 évesem pl.: 101 cm és 17 kg, így Neki ez már nem kényelmes. IKEA vagy jofogas.hu
2011. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 2,5 éves lányom "csak" 97 cm és 16 kiló, úgyhogy nem sokkkal kisebb, de a 120-as ágyon még elfér.


utolsó előtti voltam

2011. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a teszveszen vagy a vaterán nem nézted még?

Én most rápillantottam a teszen, és láttam olyat, ami körbetámlás, leesésgátlós 10e Ft-ért.

2011. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia utolsó!

Előtted lévő:

Persze, biztos elfér.

Nekünk inkább az a gond, hogy a 60 cm szélesség helyett már nagyobb kéne,mert a fordulás már gáz, főleg ha bogár pózból történik:-)

Nekünk 60x120 a rácsos, de létezik 70 széles is.

Attól is függ, hogy hogy alszik a lurkó, mert az enyém még mindig vándorol.

Ha tudja a kérdező, hogy később jobb lesz az anyagi helyzete, akkor persze érdemes várni és jobbat venni!

2011. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Én fiam most 2 évesen egy 90x200 fenyőkeretes ágyban alszik.Vettem egy leesésgátlót és azt tettem fel.Ugyanilyenünk van:

[link]

2011. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

13:55

Én arra várok, hogy az apja csináljon egy ágyat neki, nagynak is ő csinálta.

2011. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!