Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy fogja hozzá, egy szülinap...

Hogy fogja hozzá, egy szülinapi buli megszervezésének? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 éves,ez lenne az első.Hozzáteszem,h szinte az utolsó pillanatban találta ki,és előbb kürtölte szt,minthogy megbeszélte volna velünk.Egy szó,mint száz,az lett a vége,h válasszon,vagy megkapja azt a drága ajándékot,amit kért,vagy elmegyünk valahová a pajtásaivan szülinapozni. (közeli bevásárlóközpont gyermekmegőrzője) A kettő anyagila nem fér bele.Annyit azért megbeszéltünk,h az ajándék még kérhető a jézuskától,szóval mérlegeljen...

Hogy fogjak hozzá?Mennyire lehet arra alapozni,a vendégek meghívásakor,akiket a gyerek sorol? Szokott ilyekor sértődés lenni? Minden gyermek mellé kell hívni felnőttet is?(vagy jó,ha azt mondom,h vagyunk 2-en akit fizetek a gyerek mellé,aki akar maradni,az önerős fizetős?)Kistesó,is önerős,vagy ha tudom,h jönni fog ,akkor meg kell hívnom?

SOS-légyszi ...elég szűk a határidő ... 10 perce annyi kérdésem volt még,de most egy sem jut eszebe...majd később hátha.Csak nagyon várom a tapasztalatokat!!! Köszi :)


2011. szept. 20. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,


óóó mi már tapasztalt szülinapozók vagyunk, pedig még csak most tölti majd a 3-at novemberben a fickó!! :)

vendégek: nálunk 3 csoport van (mert óriási a baráti kör, mert kevés a gyerekes, mert nagy a család és elváltak a szüleim). szóval a családnak általában az nap van egy kis tortázás, amikor született (nov.22.), d.u csoportban jönnek, mert egy 50 m2-es lakásban lakunk és csak így kivitelezhető. ilyenkor Sógornőmmel sütünk egy nagy tortát meg apró sütiket mellé.

a gyerekes barátok és az Ő kis barátai jönnek egy szombati napon, mi egy helyi játszóházban szoktuk tartani és szülőkkel együtt, mert ugye a barátaink. ide süttetni szoktam tortát éppen a kedvenc mese figurával, üdítő, sós süti, a kicsi Keresztapukája tök ügyesen hajtogat lufit, az nagyon szokott tetszeni.

a baráti társaságnak pedig otthon szoktunk egy kis összejövetelt csapni, mert a mi kisfiunk az egyetlen gyerkőc a társaságban, imádják, így nem hagyhatjuk ki Őket sem :)

nálunk a ott jönnek a kis tesók, ahol a barátok gyermekei, az ovis társaknál csak ők jönnek. azt, hogy szülős vagy nem azt Te döntöd el!!!! voltunk már úgy is, hogy ott hagytuk a kicsit, de ez akkor működik, ha a gyerkőcök ismerik egymást!! mi elhívjuk a szülőket is egy szelet tortára meg egy üdítőre.


huh, most ennyi jutott eszembe, ha van még valami, kérdezz!!!!! :)


Ági

2011. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú,köszi :)

Főleg,h megerősítettél a kistesósban (ovis társak kistesói) Az enyém még csak egyedül van,és elég nehéz belegondolni már helyzetébe ebben aszituban,de én arra jutottam,h nem várnám el hasonló helyzetben az ünnepelttől ( a szüleitől),h tesókat is hívjanak.Ha nem tudnám hovatenni,akkor kifizetném.Erre itt is van lehetőség...

De vhogy mégis ezen agyaltam egy csomót.Közben sikerült olyan helyet találni,ahol végül is lehetnek szülők ha akarnak,nem kell értük fizetni.

Azt,h kiket hívtok az oviból,azt teljes egészében a gyerek dönti el nálatok?

2011. szept. 20. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

hát megkérdezzük Őt is és hát tudjuk is kik a kedvenc ovis barátok valamint ugye vannak a mi gyerekes barátaink, de hál' Istennek azokat a gyerkőcöket is szereti!! szóval ilyen szempontból könnyebb a vendég listát össze állítani :) hogy az oviban lévő többi gyerkőc se érezze rosszul magát így az nap küldök az oviba néhány üveg üdítőt meg sütit :)

szuper, hogy találtál jó játszóházat!! én szoktam kinyomtatni a netről kifestőket, ez tetszeni szokott, viszek gyerek zenéket, édesek ahogy táncolnak. a tortát házilag készítem és veszek rá ostyát a kedvenc mese figurákkal, így is tudsz spórolni!!


Ági

2011. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,nálink is ő sorolta...nyilván csak fiúkat ... de az egyiknek ikertesója van aki lány,és ezel együtt ovis csoptárs is.Szóval én úgy gondoltam,h kinyomozom,h ki a kislány legjobb barátja,és meghívom őt is,h ne érezze rosszul magát a fiúk között.De már szerintem túlagyalom... :S Most itt járok,és asszem már így is marad ... :) Köszi,h segítettél... :) Szép napot
2011. szept. 21. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!