Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-2.5 éves gyermeknek hol...

2-2.5 éves gyermeknek hol kapok bodyt elfogadható áron?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam, nagyon jó minőségű darabok, soha nem volt gond a szállítással.

[link]

2011. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy mit jelent neked az elfogadható ár, de a Scamp bodyk kaphatók elég nagy méretben. Én sem a Tescoban, sem a Corában, vagy Brendonban nem találtam olyan nagy méretű bodykat, amelyek jók lettek volna a kicsimre. Scamp bodyt interneten is tudsz rendelni, elég jó a webáruházuk, ha nincs a közelben ilyet árúsító bababolt.

2011. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Brendonban láttam
2011. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tesco

A 24-36 hós méret tényleg nagy! Csak ritkán lehet kapni:(

2011. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hétvégén voltam a C&A-ban. Rengeteg 92-es, 98-as és 104-es hosszú ujjú body volt... Próbáld meg ott. Szerintem nagyon jó minőségű, mi nagyon szeretjük :-)
2011. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
C&A mennyibe kerül ?
2011. szept. 21. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ott 799ért szoktam vennni darabját. Jó minőség, viszont vigyázz, milyen anyagút veszel, mert én már vettem enyhén bordázottat és bár hosszra nem, de széltében összement az első mosásnál úgy, hogy ment a kukába.

A sima, nem bordázott anyagúak nagyon jók! A tescos voltam:)

2011. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A C&A-ban 990 Ft volt most darabja. De szokott lenni 790 Ft-ért is. Tényleg jó minőségű, mert nálunk 2 gyereket is "kiszolgáltak" a bodyk :-)))

2011. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!