Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elfogadható, ha csak uzsonna...

Elfogadható, ha csak uzsonna után megyek az ovis gyermekemért, ha itthon vagyok gyeden?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
nekem nem,de te tudod.
2011. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen. Ebéd után rossz kizökkenteni a másik picit, szétszabdalja a napot... Persze nem vagyok híve annak, hogy az utolsó legyen a gyerek az oviban akit elvisznek, de szerintem uzsonna után teljesen érthető.
2011. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

nem elfogadható, az óvónők nem annyira csípik az effajta szülőket!

remélem nem vetted el a helyet egy olyan anyukától, aki visszament volna dolgozni...

2011. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Én is ekkor hozom el, mint te. Ebéd után is el lehetne hozni, de az oviban mindig alszik utána, otthon meg mikor hogy, és ha nem, estére nagyon nyűgös, ez neki sem jó. Utána pedig leghamarabb uzsonna után lehet értük menni. A kisebbik mellett így is épphogy el lehet végezni a dolgunkat, ráadásul én még tanulok is mellette.
2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Én is itthon vagyok a picivel, és csak uzsonna után fogunk elsétálni a nagyért az oviba.
2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk konkrétan nem is engedik ott aludni ebéd után a gyereket, ha anyuka otthon van a kicsivel.

Így aztán mindig én mentem tesóm kisfiáért az oviba, aztán vittem vagy haza, vagy hozzánk, attól függően, hogy a sógornőm épp mit csinált. Ha volt dolga, akkor nálunk aludt a kicsi délután, és uzsonna után jöttek érte.

2011. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó. De én ebéd után elmennék a nagy tesóért. De ez csak az én véleményem.
2011. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Úgy csináld, ahogy nektek a legjobb. Ne foglalkozz se az óvónőkkel, se a többi anyukával.

Én is csak uzsonna után mentem eddig a bölcsibe a nagyobbik lányomért, holnaptól pedig az oviban is így lesz.

A kicsi 7 hónapos múlt és most éppen olyan fél 12-től 1-ig alszik. Előtte túl korán van, utána már túl késő lenne a nagyért menni.

Ráadásul délután meg pont olyan 3-4 körül alszik, tehát mire felébred, megszoptatom, tisztába teszem, odaérünk fél 5 is lehet. De ebből mit lát egy kívülálló? Anyuka otthon van a kicsivel és mégis később jön a gyerekért mint némelyik dolgozó anya.

Ne foglalkozz senkivel!

2011. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha neked így a jó, akkor persze.
2011. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

"remélem nem vetted el a helyet egy olyan anyukától, aki visszament volna dolgozni..."


Arról nem volt szó, hogy hány éves a nagyobb. Mert ha elmúlt 5, akkor bizony kötelező az oviban lennie délig.


Nehéz délben elhozni, reggel beviszi az anyuka a nagyot, hazafelé vásárol/sétál-játszóterezik a kicsivel, majd haza, el se tud mosogatni meg ebédet főzni, már rohanhat vissza a nagyobbért, közben a kicsi aludna... Szóval nem könnyű ez, a gyereknek is jobb, ha ebéd után meghallgatja a többiekkel a mesét, szunyókál, ha felkel tisztálkodnak és uzsonnáznak..

2011. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!