Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtatok, vagy láttatok...

Használtatok, vagy láttatok már ilyen "pórázt"? Mi a véleményetek róla és vajon hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Egy kép róla: [link]

(Egyébként mennyire biztos, hogy ezt nem tudja levenni magáról egy gyerek?)


2011. szept. 21. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Jesszus, tudod hány száz ilyen kérdés van itt ezzel kapcsolatban?

Szerintem nézz utána itt..

2011. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2011. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Eddig én is ellene voltam...de. Most kezdett el 1.5 hónapja menni a kislányom, és most már eljutottunk arra a szintre, hogy csak néha esik el. Pár napja próbálkoztam először azzal, hogy nem babakocsiban sétáltunk, hanem gondoltam én, majd fogom a kezét. Pár lépés után ez nem tetszett neki, és rögtön kihúzta a kezét a kezemből. Persze egy parkban voltunk, így nem volt veszélyben. De látom már, hogy lehet, hogy nem fog működni, hogy kézen fogva sétáljunk. Ezért most én is azon agyalok, hogy hasonló pórázt veszek. Ráerősítem a csuklómra a másik végét, és ameddig lehet, addig a kezét fogom, ha már nem akarja a kezem fogni, akkor elengedem a kezét, de a póráz miatt nem tud majd elrohanni. Ezt persze csak akkor alkalmaznám, ahol veszélyes lenne.
2011. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon ellenzem, én nem kutyát fogok szülni, hogy pórázra rakjam! Sajnálom azokat a gyerekeket, akiket ilyenre csatolnak a szülei.
2011. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

amíg nincs tapasztalatod,addig nem tudhatod,hogy ez az eszköz mennyire hasznos v. nem!

Nagyon sok elfutkozós gyerek van,és amikor olyan helyen vagy vele ahol rengeteg ember van,akkor lehet,hogy nem is rossz ötlet.inkább csak felfogás kérdése az egész.

a barátnőmnek 3as ikrei vannak-gondolom nem kell magyarázni miért is vette meg..

2011. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél ha kutyát nevelsz !
2011. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

nem értem miért kell kiakadni ezen.

nem a nyakára van rakva,és nincs láncra verve a gyerek.

2011. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik. Az én kisfiam is futkosós, van hogy futok utána, van hogy felveszem, van hogy megérti, hogy most nem szabad elfutnia.

Nem használnék ilyet az biztos, talán ha ikreim lennének, de egyszerűen rossz érzés.

Angliában nagyon elterjedt, szerintem ott mindenki használja, legelőször ott találkoztam ilyen pórázzal.

A kislány szeretett volna menni a kirakat felé, az anyukája nem engedte, és hát szépen megrántotta a pórázt, tényleg mint a kutyánál. Ha ott van a kezedben, egy idő után észre sem veszed, hogy nem kéne használnod, vagy nem úgy kéne használnod.

2011. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én hátizsákosat vettem a gyereknek, abba ki és be lehet tenni a foggantyút pillanatok alatt. Mivel rengeteget utaztunk külföldre (forgalmas repterek, hatalmas várók, tömött utcák), nagyon kihasználtuk. Elég, ha egy pillanatra lankad a figyelmed és meg van a baj, főleg amíg kicsi a gyerek és szeret bújkálni, rohangálni, nem engedi, hogy megfogd a kezét. A nagyobb gyerekeinknek felíratozott karszalagot adunk, amit nyelvismeret nélkül is tudnak használni, viszont ehhez azt kell feltételezni róluk, hogy nem szöknek szanaszét.
2011. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekunk is hatizsakos van, meg nem hasznaltuk nagyon, inkabb csak a hatizsakot poraz nelkul (deneverszarnyas, ilyen: [link]
2011. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!