Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tart a hányással járó...

Meddig tart a hányással járó vírus?

Figyelt kérdés
A kisfiam ma váratlanul hányni kezdett, de annyira, hogy még a víz is kijött belőle. Kétszer voltunk az orvosnál, egyszer kapott MagneB6 ivóoldatot, de az is kijött belőle. Aztán visszavittük injekcióra, de az sem használt. Most be kellett feküdnie a kórházba. Én meg nem lehetek vele, mert itt a 8 hónapos kicsi, aki még szopik. Apa befeküdt vele, de nem bírom abbahagyni a sírást. Most infúzión van. Meddig tarthat? Volt valakinek ilyen? Hány napig kapott infúziót a kicsi, és mikor engedték ki?
2011. szept. 21. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegény. Kisfiam is benne volt kb. 2 hete. Mi Deadalon kúpot kaptunk és már az első helyrehozta. Szombat reggel kezdödött lázzal, nem is evett semmit, csak pár db kekszet, délben elkezdett hányni, még a lázcsillapító is kijött belőle. Így a 2. hányás után vittem az ügyeletre. Estére már nem hányt, vasárnap már jobban volt, de még alig-alig evett. Hétfőn már semmi baja nem volt. Nyugi, és legfőképpen próbálj megnyugodni. Vígasztaljon, az hogy apa bent van vele.
2011. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a családon átment ez a vírus, bár kórház nem volt. A 4,5 évesemet viselte meg a legjobban, első nap fél óránként hányt meg ment a hasa, még a víz is kijött belőle. Másnap is hányt,de már nem állandóan. Pár napra rá is ment még a hasa meg néha hányt, éjjel is.9 nap telt el, mire már nem volt hányós nap de főleg éjjel. Jövő héten mehet oviba, már két napja eszik rendesen. Ja és napokig fájt, görcsölt a hasa. Kívánok a kicsinek mielőbbi, gyors gyógyulást, neked meg kitartást!!!!!!!!! Szivem szakad meg ilyenkor a pici kis betegekért!!!!!!!!!!!
2011. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A vírusos betegségek gyorsabb lefolyásúak szoktak lenni, én eddig kb. 2-3 naposnak tudtam, de előttem épp olvastam, hogy náluk milyen sokáig tartott. Figyi! Szerintem ne aggódj, jó kezekben van a kisfiad és a párod is mellette van. Jobbulást nektek!!!
2011. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma voltam bent náluk a kórházban, vittem be pár cuccot. Jobban van a kis drágám, már nem hány, de 4 infúzió csöpögött le neki. Megkérdezte, mikor bementem hozzá, hogy "anya, mehetek veled haza?", hát a szívem szakadt meg... Remélem, hamarosan kiengedik. Alig várom.
2011. szept. 22. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!