Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gond lehet vele, vagy a...

Gond lehet vele, vagy a frontok zavarják be?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kisfiam és állandóan fáradt.Reggel 6-7 körül kel,1 óra múlva dülöngél a fáradtságtól,le-lefekszik,de nem alszik.10 után már alig lehet vele bírni.negyed 1 felé elalszik,alszik 2 óra körülit,de délután is ez van.Este 8-fél 9 felé kerül ágyba.éjjel 2-3x felébred,mert a cumija kiesik.
2011. szept. 23. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje ilyen?Lehet lappang benne valami kór,vagy vitamin hiánya is lehet.Este az én fiam is többször ébred a cumi miatt,de nappal nincs gond nem fáradékony bár ő 8 körül kel és így alszik 12.30 körül el 2-3 órákra.Lehet ő azért fáradtabb mert korán kel,de ebbe nincs tapasztalatom mert az én fiam régóta így van beállva.

Ha továbbra is ilyen fáradékony akkor vidd el az orvoshoz,gondolom vért fognak tőle venni.

2011. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincsen front.

Én inkább az éjjeli cumikeresgélésnek tudnám be a fáradékonyságát.

Viszont az első válaszadó már említette, hogy esetleg lappang benne valami baci, vagy valami hiánya van. Én is csak ezekre tudok gondolni.

2011. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!