Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolják a frontok a...

Befolyásolják a frontok a magzat mozgását?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy a hidegfront hatására nem mozdul meg? Nem olyan aktív, mint szokott lenni?

Volt valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?


2011. ápr. 10. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet van benne vmi

mert egyik nap ragyogóab sütött a nap

másik nap szakadt a hó és...MEGSZÜLTEM.

lehet a fronttól..:)

biztos érzik odabent ha nem is a frontot a te szervezetedben lejátszó időérzékenységet..

nah ezt jó tudományosan írtam le

minden jót

1 éves kislány anyukája voltam :)

2011. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam egész nap nem mozdult meg hidegfront idején,és a méhszáj is kinyílt,de sikerült még visszatartani.:)
2011. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

26 hetesen nem szeretnem, ha el kellene indulni a szülőszobára :]] Maradjon még bent egy jó pár hétig.


Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 10. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok, az én babám sem annyira aktív, mint volt eddig. Biztos, hogy a front hat rajtunk keresztül rá is. Amíg bármennyit mozog, addig jó, ne aggódj emiatt!
2011. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hidegfrontokat az én kisfiam is rosszul viselte a pocakon belül. Egész nap nem mozgott olyankor csak este. Egy idő után hozzászoktam, nem aggódtam egyáltalán. Szóval nyugi!
2011. ápr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Disi ***** válasza:

Szia!

Én 28+5 hkm vagyok. Én is frontérzékeny vagyok, apósom orvos, és azt mondta, hogy az én szervezetemen keresztül a baba is ugyanúgy érzi ezeket a változásokat. Március elején mikor még általában hidegebb volt, akkor a nagy melegre csendesült el, most pont fordítva, tehát nem szereti a nagy változásokat. Most többnyire csak reggel és este mozog. Ha nagyon nyugtalan vagy emiatt, egy pohár cola, vagy egy kis csoki segít, attól nekem általában beindul, és megnyugszom, hogy nincs semmi baj.

2011. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Próbálkoztunk már ezekkel a trükkökkel, hogy kávé, cola, csoki ... nála nem ez nem hat :]]

Ha meg igen, sem egyből, el kell telnie hozzá 3-4 órának legalább. Az ultrahangokon is mindig ezért 'panaszkodtak', hogy nem mocorog és hogy nem fordul kifelé. Aztán ahogy 'nagyobb' lett kezdett ez is megváltozni.

Egyszerűen vagy piszok mázlista vagyok, hogy ennyire nyugodt vagy nem tudom, hogy miért van ez.

Viszont, sokszor ha beindul, akkor nincs megállás. Megy a 'bugi' egész nap 0 - 24 - ig.

2011. ápr. 11. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!