Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen méretű paplan kell egy...

Milyen méretű paplan kell egy 3-4 éves kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Az egyik üzletben 90x130-ast ajánlottak, de én szélességre kicsinek találom a 90 centit. A kislányom átlagos méretű egyébként. :) Vagy használjunk még hálózsákot?
2011. szept. 10. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdettől fogva (ahogy takarót kaptak, úgy 2 évesen), felnőtt méretet adtam a gyerekeimnek. IKEÁ-s 150x200-asat, még a 60x120-as kiságyba is.

Ez úgy alakult, hogy a lányom egyik napról a másikra letépte a hálózsákokat magáról, és közölte, hogy takarót akar.

Otthon csak felnőtt méretű nyári vékony takarónk volt, azt húztam be neki és bejött. Oldalt betűrtük a matrac alá, így nem is nagyon takarózott ki. Aztán rájöttem, hogy érdemes így csinálni, mert ez felnőtt koráig is jó lesz. Mindegyik gyerekemnek ilyet vettem aztán.

2011. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves kor óta a normál nagy takarót használja!
2011. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a felnőtt méretre szavazok!

Bár nálunk kicsit használ a gyerekem, mert konkrétan csak gyűrögetni van neki. Utál takarózni, ha betakarom 2 perc múlva már nincs rajta, úgyhogy nekünk mindegy :)

2011. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is rendes felnőtt takarót adtam neki, azt is keresztbe, hoyg ha forgolódik, sokáig bírja takaró...
2011. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!