Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom ma belepisilt a...

A lányom ma belepisilt a bilibe. Hogyan menjünk sétálni?

Figyelt kérdés

Lányom 20 hónapos, ma pisilt először bilibe. Minden nap szoktunk menni sétálni.Most hogyan menjünk? Mikor fogja addig kibírni amíg elmegyünk egy félreeső részre, vagy kb mikor tud majd úgy pisilni, hogy az ölembe fogom?

Ti hogy oldottátok ezt meg?


2011. szept. 25. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ma pisilt először bilibe, akkor úgy sétáljatok, ahogy eddig.
2011. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj,simán úgy kell tenni,mint eddig.Ebből lehet szobatisztaság-idővel-de az is előfordul,hogy visszaesik majd.Nagyon kicsi még.Nekem a nagyobb gyerekem 2 éves, a kisebb 3éves volt,amikor stabilan szobatisztává vált.De az első bilibe pisilés után meg sem fordult a fejemben,hogy ne pelenkába vigyem.Ez optimális esetben is legalább 2-3 hónap.Ám ezen a télen még akkor sem indulnék így el vele.
2011. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Adjak rá pelenkát? Mert a védőnő azt mondta, akkor visszaesik.Csak alváshoz adjak.
2011. szept. 25. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Az hogy ma pisilt a bilibe, nem azt jelenti, hogy ezután mindig szólni fog. Ha nem akarsz óránként ruhát cserélni, adj még rá pelust.
2011. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is hónapokig, de pár hétig még biztosan pelenkában sétáltatnám. Legjobb ilyenkor a bugyipelus, azt le tudod húzni róla, ha szól, de ha becsurog sincs gond. Ha pár hétig már nincs otthon baleset akkor a rövidebb sétákra a környéken már elvinném bugyiban, de hosszabb programokra azért még biztosabb a pelus.
2011. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fiam 15 hónaposan pisilt,kakált bilibe.most két éves és nem szobatiszta,majd akkor ne adj rá pelenkát ha pár napig nincs baleset,szépen szól előtte.nem te viszed el pisilni,hanem ő szól,és vissza is tudja tartani,míg a bilihez értek.
2011. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen,én is adtam rá pelenkát egész addig még ő maga nem szólt hogy pisilni kell.ezt megcsinálta pár napig már nem is adtam rá pelenkát,viszont féltem elmenni vele vásárolni igy bugyipelust adtam rá,és mondtam,hogy bugyit kap,nem pisilt bele,nagyon örültem,gratula nektek is.
2011. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

attól, hogy ma sikerült bilibe pisilnie nem lett szobatiszta, szó sincs visszaesésről ;)

nem akarlak megrémíteni de ha 20 hónapos akkor lehet majd csak tavasszal tudtok pelus nélkül sétálni

2011. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem én nem akartam hülyének tűnni, de minden gyerek más. Unokahúgom például 18 hónaposan bepisilt és olyan rossz volt neki, kellemetlen, hogy utána mindig szólt és már sétálni is rögtön pelenka nélkül mentek. Összesen kb 2x pisilt be. Ce ő mindenben hamar fejlődött...nagyon is...

Ezért kérdeztem ki hogy csinálta és köszönöm a válaszokat!:)

2011. szept. 26. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!